(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Warszawa

Organizujesz targi, szukasz idealnych opakowań na prezenty dla kontrahentów, a może chcesz wprowadzić własne spersonalizowane torby do sklepu? Jeśli jesteś klientem z Warszawy i okolic, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jako jeden z liderów w produkcji toreb papierowych wiemy, jak ważne jest zrobienie pierwszego wrażenia, szczególnie że torby papierowe przez długi czas pozostają w użyciu stając się twoją wizytówką.

Jeśli poszukujesz dobrej jakościowo i eleganckiej torby papierowej w Warszawie – my ją dla ciebie przygotujemy, uwzględniając wszystkie twoje wymagania i oczekiwania. Logo lub informacja produktowa na torebce papierowej? My to zrobimy!

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl