(+48) 607 798 322  

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju toreb z nadrukiem. W ramach prowadzonych działań oferujemy zarówno torby papierowe, jak i foliowe. Stanowią one doskonały element marketingu przedsiębiorstwa, który wpływa na pozytywny odbiór firmy wśród społeczeństwa. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które są gwarancją sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem jakości wykonania, jak i szybkości przeprowadzanych realizacji. Rozbudowany park maszynowy powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać nie tylko zamówienia jednostkowe, ale także hurtowe, na bardzo szeroką skalę.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Na co dzień korzystamy z nowoczesnych oprogramowań informatycznych, które są gwarancją przeprowadzenia realizacji z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego istnieje możliwość dostosowania się do niestandardowych oczekiwań klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl