(+48) 607 798 322  

Reklamówki z nadrukiem jako sposób na reklamę firmy

Znalezienie skutecznej formy promocji to oczywisty cel każdego marketingowca. Nie jest jednak sztuką zaplanować kampanię promocyjną o szerokim zasięgu. Sztuką jest takie jej przygotowanie, aby wzbudziła zainteresowanie i przyniosła oczekiwany efekt. Bardzo często okazuje się, że z pozoru banalne pomysły są najlepsze. Idealnym tego przykładem są reklamówki z nadrukiem, którym przyjrzymy się dzisiaj nieco bliżej. Jeśli chcesz więc skutecznie i naprawdę niedrogo promować swoją markę, koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

Torby reklamowe – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Postawmy się w roli statystycznego konsumenta. Każdego dnia jest on atakowany dziełami marketingowców w telewizji, radiu, prasie, na miejskich billboardach, w pojazdach komunikacji publicznej i wielu innych miejscach. Natłok tych informacji jest tak duży, że większość osób kompletnie nie zwraca już na nie uwagi. Co więcej, spora część konsumentów wręcz negatywnie zaczyna oceniać firmę, jeśli intensywność publikacji jej reklam przekracza pewne (indywidualne oczywiście) granice dobrego smaku.

Nie ma więc nic lepszego, jak dyskretne promowanie swojej marki czy produktu. Torby foliowe z nadrukiem wpisują się wręcz idealnie w ten schemat. Są one dyskretnie, ale skuteczne jednocześnie. Z jednej strony promocyjny nadruk nikomu nie przeszkadza i nie razi w oczy, ale pomimo tego jest doskonale widoczny dla dużej grupy odbiorców. Z reklamówkami podróżujemy po swoich osiedlach, miastach czy nawet po całym kraju, a więc znajdujący na nich nadruk może zostać zauważony przez wiele osób.

Najważniejsze zalety tego typu rozwiązania, to:
  • niski koszt wykonania,
  • bardzo duży zasięg kampanii reklamowej,
  • nienachalna forma promocji,
  • połączenie materiału promocyjnego z przydatnym akcesorium,
  • możliwość wyboru spośród wielu rodzajów toreb,
  • dowolność wykonania nadruku na powierzchni reklamówki.

Ekologiczne torby reklamowe – to jest dzisiaj w modzie

Każdy na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie odgrywa we współczesnym świecie ekologia. Firmy promujące się jako proekologiczne zawsze bardzo zyskują na swoim wizerunku. Wpasowują się w modę i przyciągają wielu nowych klientów. Z powodzeniem można ten trend wykorzystać również w przypadku takich gadżetów reklamowych. Dobry producent toreb foliowych(http://www.folioweopakowania.com/) powinien zaproponować produkty wykonane z ekologicznych materiałów. Nie tylko szybko się rozkładają w środowisku naturalnym, ale także proces ich produkcji nie jest szkodliwy dla otaczającej nas przyrody. Mogą to być na przykład:

  • ekologiczne torby papierowe o gramaturze 70-150 g/m2 z rączkami wykonanymi z makulaturowych sznurków;
  • eko torby z papieruw bardziej prestiżowej formie, pokryte błyszczącym laminatem, wyposażone w uchwyty z bawełnianego sznurka;
  • foliowe torbyz nadrukiem i uchwytem w kształcie fasolki lub z klasycznymi uszami.

Dlaczego warto skorzystać z oferty doświadczonego producenta?

Niepozorna torba na zakupy to naprawdę doskonała powierzchnia reklamowa, skuteczna w swoim działaniu, a przy tym niedroga. Należy jednak pamiętać, że produkt ten będzie budował pozytywny wizerunek firmy tylko wtedy, gdy zostanie porządnie wykonany. W naszej firmie Grupa Folflex do produkcji stosujemy wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu nasze produkty cechują się wyjątkową wytrzymałością i pięknym wyglądem. Jeśli chcesz skutecznie promować swoją firmę poprzez takie gadżety, zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci również na przygotowanie indywidualnego projektu graficznego nadruku. Nasze produkty dostępne są oczywiście w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnych formach. Dysponując nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, jesteśmy w stanie nanieść na torby dowolny rodzaj nadruku. Wykonamy między innymi firmowe logo, slogany reklamowe czy różne grafiki, zarówno w kolorze, jak i czarnobiałe.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl