Worki z nadrukiem - ekogroszek - pellet - kora

Nasza oferta adresowana jest do producentów paliwa stałego do pieców grzewczych, a także kory, ziemi ogrodniczych oraz wielu innych sypkich materiałów. Zaletą oferowanych rozwiązań jest fakt, że na ich powierzchni mogą być nadrukowane wybrane elementy graficzne. Może to być np. logo przedsiębiorstwa, slogan reklamowy, dane kontaktowe, instrukcja użycia produktu lub inne informacje na jego temat. Na ich powierzchni jesteśmy w stanie umieścić również bardziej skomplikowane grafiki np. z nadrukiem zdjęciowym. Dzięki temu worek przestaje pełnić jedynie funkcję praktyczną i służy również celom reklamowym. Estetycznie wykonane logo przedsiębiorstwa lub dowolna, inna grafika z łatwością zapada w pamięci klientów, sprawiając, że marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Właściwości oferowanych produktów

Oferowane worki z nadrukiem na materiały sypkie charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia, dlatego nie mają tendencji do przecierania się lub pękania. Wszystko za sprawą odpowiedniego doboru materiałów, z których są wykonane. Odpowiednia mieszanka tworzyw sztucznych, takich jak LLDPE, HDPE, LDPE, czy MDPE, potrafi zapewnić workom z nadrukiem pożądane właściwości, zabezpieczając transportowane towary. Z powodzeniem można wykorzystywać je do przechowywania zróżnicowanych, sypkich materiałów, takich jak:

  • ekogroszek,
  • miał,
  • węgiel,
  • pellet,
  • kora,
  • ziemia ogrodnicza,
  • kamień ogrodowy,
  • torf,
  • oraz wielu innych.

Mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku paliw do pieców CO oraz do prac ogrodowych, mieszcząc w sobie różnego rodzaju ziemię lub kruszywa ozdobne. Oferowane worki z nadrukiem są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów do wyboru, dzięki czemu z łatwością można dobrać takie, które sprawdzą się w przypadku konkretnych materiałów.

Elastyczna oferta

Oferowane worki służą do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich. Chcąc jak najdłużej utrzymać poszczególne z nich w stanie odpowiednim do użycia, należy spełnić zróżnicowane wymagania. Z tego względu jesteśmy w stanie dostosować nasza ofertę do konkretnych potrzeb poszczególnych klientów np. dodając otwory wentylacyjne.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl