(+48) 607 798 322  
Worki z nadrukiem

Worki z nadrukiem

Nasza oferta adresowana jest do producentów paliwa stałego do pieców grzewczych, a także kory, ziemi ogrodniczych oraz wielu innych sypkich materiałów. Zaletą oferowanych rozwiązań jest fakt, że na ich powierzchni mogą być nadrukowane wybrane elementy graficzne. Może to być np. logo przedsiębiorstwa, slogan reklamowy, dane kontaktowe, instrukcja użycia produktu lub inne informacje na jego temat. Na ich powierzchni jesteśmy w stanie umieścić również bardziej skomplikowane grafiki np. z nadrukiem zdjęciowym. Dzięki temu worek przestaje pełnić jedynie funkcję praktyczną i służy również celom reklamowym. Estetycznie wykonane logo przedsiębiorstwa lub dowolna, inna grafika z łatwością zapada w pamięci klientów, sprawiając, że marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Właściwości worków foliowych

Oferowane worki z nadrukiem na materiały sypkie charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia, dlatego nie mają tendencji do przecierania się lub pękania. Wszystko za sprawą odpowiedniego doboru materiałów, z których są wykonane. Odpowiednia mieszanka tworzyw sztucznych, takich jak LLDPE, HDPE, LDPE, czy MDPE, potrafi zapewnić workom z nadrukiem pożądane właściwości, zabezpieczając transportowane towary. Z powodzeniem można wykorzystywać je do przechowywania zróżnicowanych, sypkich materiałów, takich jak:

 • ekogroszek,
 • miał,
 • węgiel,
 • pellet,
 • kora,
 • ziemia ogrodnicza,
 • kamień ogrodowy,
 • torf,
 • oraz wielu innych.

Mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku paliw do pieców CO oraz do prac ogrodowych, mieszcząc w sobie różnego rodzaju ziemię lub kruszywa ozdobne. Oferowane worki z nadrukiem są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów do wyboru, dzięki czemu z łatwością można dobrać takie, które sprawdzą się w przypadku konkretnych materiałów.

Worki foliowe z nadrukiem: Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Bogate doświadczenie poparte nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam dostarczać wysokiej jakości worki foliowe z nadrukiem:

Zakres zastosowania naszych produktów jest bardzo szeroki. Worki foliowe z nadrukiem na ekogroszek mogą być wykorzystywane do przewozu materiału, jak również jego dystrybucji. Możliwość wykonania dowolnego nadruku na opakowaniu zwiększa wymiar użytkowy worków, które:

 • ułatwiają konfekcjonowanie materiału sypkiego,
 • chronią otoczenie przed zabrudzeniem,
 • chronią materiał przed zawilgoceniem,
 • ułatwiają sprzedaż i dystrybucję produktu,
 • pełnią funkcję reklamową.

Elastyczna oferta

Oferowane worki służą do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich. Chcąc jak najdłużej utrzymać poszczególne z nich w stanie odpowiednim do użycia, należy spełnić zróżnicowane wymagania. Z tego względu jesteśmy w stanie dostosować nasza ofertę do konkretnych potrzeb poszczególnych klientów np. dodając otwory wentylacyjne lub zapewniając maksymalną szczelność worka.

Producent worków foliowych z nadrukiem

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na spersonalizowane worki z nadrukami zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Worki foliowe na węgiel, pellet oraz pozostałe materiały wykonujemy zgodnie z projektem powierzonym lub projektem własnym. Zapewniamy przy tym kompleksowe wsparcie graficzne i koncepcyjne.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl