(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Białystok

Białystok to miasto wielu kultur – to tu odbywają się wyjątkowe festiwale, wystawy i wernisaże, co roku przybywają tu również turyści, którzy tęsknią za dzikością lasów. Na takich wydarzeniach nie może zabraknąć wyjątkowych opakowań, które stanowić będą twoją wizytówkę – powierz ją nam! Dla naszych klientów z Białegostoku przygotujemy wyjątkowe, trwałe i przede wszystkim solidne torby papierowe, w które zapakujesz zarówno materiały marketingowe, jak i broszury informacyjne.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji torebek papierowych. Wiemy, że są one nie tylko zwykłym opakowaniem, ale przede wszystkim znakomitym nośnikiem reklamowym. Wybierz rodzaj torby, prześlij nam swoje logo a my opracujemy projekt, dzięki któremu będzie ono widoczne. Pozwól naszym trwałym torebkom papierowym pracować na twój sukces – jeśli szukasz toreb idealnych, zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Białegostoku i okolic.

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl