Torby foliowe z nadrukiem - producent reklamówek firmowych i jednorazowych

Specjalnością naszej firmy są torby foliowe z nadrukiem i reklamówki różnego rodzaju. Wszystkie produkty wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy tworzyw – tak, by oferowane opakowania były solidne i dobrze się prezentowały przez długi czas. Przy produkcji wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne, stawiając na profesjonalizm i precyzję w działaniu. Tworząc te reklamówki, dokładamy wszelkich starań, by były:

  • atrakcyjnym narzędziem marketingowym i wizerunkowym,
  • spójne z profilem firmy pod względem estetycznym,
  • trwałe i mało podatne na zniszczenia,
  • wykonane i dostarczone do Klienta w krótkim czasie.

Modele produkowanych toreb foliowych z nadrukiem

 

Zapytaj o wycenęReklamówki foliowe z nadrukiem firmowym - korzystne ceny

Zapewniamy szeroki wybór opakowań w świetnych cenach – pomiędzy oferowanymi rozwiązaniami każdy może znaleźć te najodpowiedniejsze dla swojej działalności biznesowej. Proponujemy między innymi:

  • torby foliowe z nadrukiem DKT z uchwytem wzmocnionym dodatkowym paskiem folii,
  • torby foliowe Market Plus z bocznymi zakładkami,
  • klasyczne reklamówki z nadrukiem – z dodatkowym uchem,
  • koszulki reklamowe – niewielkie i cieńsze; idealne dla sklepów i nie tylko,
  • plastikowe woreczki z nadrukiem logo do pakowania niewielkich produktów,
  • koperty kurierskie zapewniające profesjonalny wizerunek wysyłanych paczek.

Szeroka paleta kolorystyczna, duży wybór wśród formatów i grubości folii oraz atrakcyjne ceny wpływają na to, że każdy Klient korzystający z naszej oferty, może wybrać tanie, torby foliowe z nadrukiem i reklamówki, które będą idealnie pasować do profilu swojej działalności.

W zależności od wyboru rodzaju opakowania można wykorzystać je do pakowania i promocji markowych wyrobów, głównie odzieży, kosmetyków, obuwia, a także artykułów przemysłowych, artykułów spożywczych czy innych, kupowanych przez konsumentów produktów. Jako producent stawiamy na to, by te plastikowe elementy reklamowe charakteryzowała wytrzymałość, wygodne użytkowanie oraz duża pojemność. Zamieszczane logo na takich opakowaniach jest świetną promocją dla każdego przedsiębiorstwa. Nadruk nie tylko stanowi promocję wizerunkową przedsiębiorstwa, ale także zachęca nowych, potencjalnych klientów, do dokonywania zakupów.

reklamówki z nadrukiem Torby Foliowe z nadrukiem

Reklamówki jednorazowe - tanio i w korzystnych cenach

Jako producent toreb foliowych z nadrukiem (plastikowych opakowań) gwarantujemy każdemu Klientowi dostęp do produktów najwyższej jakości – takich, które będą stanowiły doskonałą reklamę firmy. Gwarantujemy konkurencyjny cennik oraz wykonanie toreb zgodnie z wybraną specyfikacją. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Nasi doradcy czekają na telefony, maile oraz wizyty w oddziale firmy.

Cennik dostępny po indywidualnym kontakcie.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl