(+48) 607 798 322  

Torby foliowe z nadrukiem

Specjalnością naszej firmy są różnego rodzaju torby foliowe z własnym logo. Wszystkie produkty wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy tworzyw – tak, by oferowane opakowania były solidne i dobrze się prezentowały przez długi czas. Przy produkcji wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne, stawiając na profesjonalizm i precyzję w działaniu. Tworząc te torby, dokładamy wszelkich starań, by były:

 • atrakcyjnym narzędziem marketingowym i wizerunkowym,
 • spójne z profilem firmy pod względem estetycznym,
 • trwałe i mało podatne na zniszczenia,
 • wykonane i dostarczone do Klienta w krótkim czasie.

To wszystko przekłada się na atrakcyjną ofertę funkcjonalnych produktów, dzięki którym w sposób bezpieczny i estetyczny zapakujesz zakup Klienta, jednocześnie zwiększając rozpoznawalność marki. Torby foliowe to produkty wielorazowego użytku. Odpowiednio trwałe reklamówki z logo zapewnią doskonałą reklamę firmie przez długi czas. Naszą ofertę dopełniają reklamówki jednorazowe z nadrukiem, które wykonujemy zgodnie z projektem własnym Klienta.

Producent toreb foliowych

Zależy nam na tym, aby torby foliowe z nadrukiem jak najlepiej odpowiadały indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Cel ten realizujemy dostarczając wyroby o zróżnicowanym przeznaczeniu – od toreb foliowych zakupowych z logo, aż po profesjonalnie przygotowane koperty kurierskie oraz woreczki foliowe z nadrukiem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z modelami produkowanych toreb foliowych. Wysokiej jakości torby reklamowe plastikowe to produkty o bogatych właściwościach i szerokim przeznaczeniu.

 

Zapytaj o wycenęReklamówki foliowe z własnym nadrukiem

Zapewniamy szeroki wybór opakowań w świetnych cenach – pomiędzy oferowanymi rozwiązaniami każdy może znaleźć te najodpowiedniejsze dla swojej działalności biznesowej. Proponujemy między innymi:

 • torby reklamowe foliowe z nadrukiem DKT z uchwytem wzmocnionym dodatkowym paskiem folii,
 • torby reklamowe plastikowe,
 • torby foliowe Market Plus z bocznymi zakładkami,
 • klasyczne reklamówki firmowe z logo – z dodatkowym uchem,
 • reklamówki jednorazowe z nadrukiem,
 • koszulki – niewielkie i cieńsze; idealne dla sklepów i nie tylko,
 • plastikowe woreczki z własnym nadrukiem np. logo do pakowania niewielkich produktów,
 • koperty kurierskie zapewniające profesjonalny wizerunek wysyłanych paczek,
 • woreczki foliowe z nadrukiem.

Szeroka paleta kolorystyczna, duży wybór wśród formatów i grubości folii oraz atrakcyjne ceny wpływają na to, że każdy Klient korzystający z naszej oferty, może wybrać tanie torby foliowe z własnym nadrukiem, które będą idealnie pasować do profilu jego działalności. Istnieje wiele możliwości personalizacji, dzięki czemu można z łatwością dobrać rozwiązania odpowiednie dla dowolnej marki.

Reklamówki z logo dla Twojej firmy

W zależności od wybranego rodzaju opakowania, można wykorzystać je do pakowania i promocji markowych wyrobów, głównie odzieży, kosmetyków, obuwia, a także artykułów przemysłowych, artykułów spożywczych czy innych, kupowanych przez konsumentów produktów. Jako producent stawiamy na to, by nasze reklamówki z własnym nadrukiem charakteryzowała wytrzymałość, wygodne użytkowanie oraz duża pojemność. Zamieszczane logo na takich opakowaniach jest świetną promocją dla każdego przedsiębiorstwa. Nadruk nie tylko stanowi promocję wizerunkową przedsiębiorstwa, ale także zachęca nowych, potencjalnych klientów, do dokonywania zakupów. Nic nie kusi lepiej niż elegancka torba foliowa z profesjonalnie wykonanym zadrukiem… Jej zawartość staje się przedmiotem pożądania konsumentów, którzy poszukują przyjemnych doznań, jakich z pewnością doświadczy im wizyta w Twoim salonie sprzedaży.

reklamówki z nadrukiem Torby Foliowe z nadrukiem

Jednorazowe reklamówki z nadrukiem

Jako producent toreb papierowych i foliowych (plastikowych opakowań) gwarantujemy każdemu Klientowi dostęp do produktów najwyższej jakości – takich, które będą stanowiły doskonałą reklamę firmy. Gwarantujemy konkurencyjny cennik oraz wykonanie toreb zgodnie z wybraną specyfikacją. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Nasi doradcy czekają na telefony, maile oraz wizyty w oddziale firmy. Chętnie udzielają fachowych porad i dostarczają informacji na temat poszczególnych produktów. Podpowiedzą, czy w Twojej branży lepiej sprawdzą się torby reklamowe plastikowe czy odpowiednio cieńsze woreczki foliowe z nadrukiem. Oferowane produkty cieszą się duża popularnością, ponieważ stanowią efektywne działanie marketingowe, a jednocześnie nie generują wysokich kosztów.

Torebki foliowe z nadrukiem to ważna dziedzina w działalności naszej firmy. Pomimo wielu lat doświadczenia stawiamy na rozwój i dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe normy. Podążamy za nowymi technologiami i stale wdrażamy nowe pomysły. Wszystko po to, aby dopasować się do potrzeb naszych klientów i spełniać ich wymagania.

Cennik dostępny po indywidualnym kontakcie.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl