(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe kolorowe

Papierowe torebki kojarzą nam się z szarością, choć wcale nie musi tak być! W naszej ofercie znajdą państwo również torebki papierowe kolorowe, które bez problemu dopasują państwo do identyfikacji wizualnej swojej firmy. Podobnie, jak na klasycznych torbach papierowych, również i na nich można dokonać nadruku logo czy informacji produktowej.

Torebki papierowe kolorowe doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia marketingowego – są proste i wytrzymałe, pomieszczą tak i gadżety, jak i broszury reklamowe. Co ważne, torby papierowe kolorowe można również poddać recyklingowi, dzięki czemu otrzymają nowe życie.

Idealne rozwiązanie dla firmy – torebki papierowe kolorowe

Torebki papierowe kolorowe to doskonały materiał reklamowy podczas targów czy imprez branżowych, ale swoje zastosowanie znajdują również w handlu – zapakowany w nich towar prezentuje się elegancko, dlatego też tak chętnie wybierane są przez marki odzieżowe, którym zależy na wpisanie się w ekologiczne trendy, a jednocześnie podkreślenie elegancji.

Tego typu torebki papierowe kolorowe są przez klientów wykorzystywane wielokrotnie, również w trakcie codziennych zakupów, dlatego warto zamieścić na nich wizytówkę swojej firmy. W naszej ofercie znajdą państwo różnej wielkości torebki papierowe kolorowe, które z pewnością będą doskonałą odpowiedzią na zapotrzebowanie marketingowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą torebek papierowych kolorowych i wybór gramatury oraz rozmiaru, który najlepiej będzie odpowiadał prowadzonemu biznesowi. Nasze torebki to zawsze doskonały wybór, bowiem wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, które robi się na swoich klientach.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl