Torba papierowa EKO

Ekologiczna torba papierowa typu Kraft

Dla wszystkich, którym bliski jest temat ochrony środowiska – torby ekologiczne.

Nasze produkty, czyli torby ekologiczne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie jest obojętny wobec środowiska, szczególnie w dobie gwałtownych zmian klimatycznych. Oferowane przez nas torby ekologiczne są produkowane z papierów opakowaniowych typu kredowego oraz kraft. Zależnie od preferencji klienta, mogą mieć kolor brązowy lub biały. Również ich faktura może zostać dostosowana do konkretnego zamówienia – torba ekologiczna to doskonały materiał na spersonalizowanie go, a tym samym dostosowanie do marketingowych potrzeb.
Oferujemy produkty: torby ekologiczne gładkie i prążkowane.

Torby papierowe mogą mieć gramaturę od 70 g/m2, do 150 g/m2.

Torba papierowa eko: Specyfikacja produktu

Proces drukowania przebiega w oparciu o metodę fleksograficzną do 8 kolorów albo metodą offset. Uchwyty toreb ekologicznych są wykonywane ze skręcanych papierowych lub bawełnianych sznurków, mających grubość między 3 a 7 mm. Torba ekologiczna z nadrukiem charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, dlatego też odpowiada na potrzeby naszych klientów.

Aby torba ekologiczna była wizytówką firmy, istnieje możliwość umieszczenia na niej nazwy lub logo danej marki, dzięki czemu błyskawicznie stanie się produktem reklamowym. Wytrzymałość oferowanych produktów nie jest niższa niż ich foliowych odpowiedników. Posiadają prostokątną podstawę, która sprawia, że wygodne ułożenie towaru jest znacznie łatwiejsze, co jest niezwykle przydatne podczas przygotowywania różnego rodzaju broszur reklamowych.

Nasze torby eko mogą być wykorzystywane jako zakupowe. Sprawdzają się także w charakterze gadżetu reklamowego lub promocyjnego. Są ekologiczne, dlatego stanowią rozwiązanie zgodne z aktualnymi trendami. Oferowane produkty mogą być wielokrotnie wykorzystywane, a ponadto są biodegradowalne.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Dlaczego warto sięgać po torby papierowe eko?

Prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami ekologii wpływa pozytywnie na wizerunek Twojej firmy, a co za tym idzie zwiększa jej zaufanie. Z chwilą, w której torba kraft lub torba papierowa ekologiczna zajmują miejsce reklamówki foliowej, Twoi klienci zaczynają postrzegać Twój biznes w zupełnie innym świetle.

Co ważne, zmiana opakowania na torby papierowe eko nie musi nieść za sobą wysokich kosztów. Grupa Folflex dostarcza wysokiej jakości produkty, takie jak torba kraft oraz torba papierowa ekologiczna w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możesz poprawić PR firmy, a co najważniejsze jakość środowiska naturalnego przy niewielkim budżecie.

Torby papierowe eko: Zapraszamy do współpracy

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na spersonalizowane torby papierowe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Oferujemy toby kraft z nadrukiem i bez. Realizujemy projekty powierzone oraz projekty własne. Zapewniamy w tym zakresie kompleksowe wsparcie koncepcyjne i projektowe.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl