(+48) 607 798 322  

Reklamowe torby foliowe – poznaj ich rodzaje

Doskonale znane w całym kraju torby na zakupy są dostępne w praktycznie każdym sklepie. To produkt bardzo niepozorny, obok którego wielu marketingowców przechodzi obojętnie. Okazuje się jednak, że ten drobny gadżet ma dwie ogromne zalety. Jest tani w produkcji, a do tego posiada dużą powierzchnię reklamową. Przygotowując strategię promocji własnej marki, warto zainwestować część pieniędzy w ich zakup. Zanim jednak się to zrobi, najlepiej poznać rodzaje toreb, z jakimi można spotkać się na rynku. Ten temat poruszamy w tym artykule i zapraszamy do dalszej lektury.

Reklamówki z nadrukiem – z czego są wykonane?

Polietylen - to właśnie z niego wytwarzana jest cieniutka, ale bardzo wytrzymała folia, z której to następnie powstają opakowania foliowe. Choć produkty tego rodzaju zdają się być domeną XXI wieku, to jednak sam polietylen znany był już pod koniec XIX wieku. Dokładnie w roku 1898 pewien niemiecki chemik po raz pierwszy uzyskał to tworzywo sztuczne poprzez syntezę diazometanu (związek organiczny przybierający postać gazu o żółtym zabarwieniu i intensywnym zapachu).

W kolejnych dziesięcioleciach oczywiście unowocześniano jego produkcję, czyniąc ją mniej kosztowną. Dzięki temu tworzywo stało się niezwykle popularne. Polietylen jest w naturalnej formie przeźroczysty i bardzo elastyczny. Najbardziej rozpowszechnione jego odmiany, które stosują producenci opakowań foliowych, to:

  • LDPE – materiał o niskiej gęstości, rozciągliwy, przyjemny w dotyku i estetycznie błyszczący,
  • HDPE – materiał ma bardzo dużą gęstość, dzięki czemu jest mniej rozciągliwy i bardzo sztywny,
  • MDPE – ma właściwości pośrednie, a więc gęstość materiału jest większa niż w LDPE, ale mniejsza niż w HDPE.

Dobry producent toreb foliowych dba o wysoką jakość produktu

Jednym z ważniejszych elementów takich gadżetów jest dobry wygląd samego nadruku. Można go uzyskać dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak:
  • zadrukowanie reklamówki w palecie CMYK i nanoszenie w ten sposób grafiki jednostronnej oraz dwustronnej, a także zdjęć, również w wysokiej rozdzielczości,
  • zastosowanie 8-kolorowej palety przy użyciu technologii flexograficznej.

Szerokie zastosowanie toreb foliowych z nadrukiem

Wykorzystanie reklamówki w celach promocyjnych jest obecnie bardzo popularne. Są to funkcjonalne gadżety promocyjne, które idealnie sprawdzają się nie tylko w dużych oraz małych sklepach przemysłowych. To również produkty o charakterze prestiżowym. Znajdują one swoje zastosowanie na przykład w modnych sklepach odzieżowych czy perfumeryjnych. Oto przykładowe torby foliowe z nadrukiem( https://www.grupafolflex.pl/torby-foliowe.html ), którymi warto się zainteresować:

Rodzaj torby foliowejCharakterystykaZastosowanie
Torba foliowa Market DKTWyposażona we wzmocniony uchwyt w formie fasolki, może być wykonana z polipropylenu LDPE, HDPE lub MDPE.Idealne jako gadżet promocyjny.
Torba foliowa SoftLoopPosiada klasyczne, zgrzewane uchwyty w formie uszu, może być wykonana z polipropylenu LDPE, HDPE lub MDPEGadżet promocyjny oraz torba do pakowania zakupów.
Torba foliowa MarketStandardowy produkt z uchwytem w kształcie fasolki, wykonany z najcieńszego, przeźroczystego i rozciągliwego polipropylenu LDPE.Zastosowanie przede wszystkim zakupowe.
Koperta foliowa FoliopakEstetyczne opakowania foliowe bez rączek, mogą być wykonane z każdego rodzaju polipropylenu.Idealne do estetycznego zapakowania produktów, jak i do wysyłek kurierskich.

Zacznij promować swoją firmę poprzez opakowanie foliowe

To naprawdę niedroga, efektywna i jednocześnie atrakcyjna dla potencjalnego klienta forma promocji. Co ważne idealnie pasuje ona do każdego rodzaju biznesu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami z firmy Grupa Folflex. Jeśli szukasz prawdziwych profesjonalistów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako producent stosujemy najnowocześniejsze technologie i mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Stale poszerzamy nasz asortyment, starając się dopasować torby reklamowe do potrzeb każdego naszego klienta.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl