(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe fałdowe

Szukasz doskonałego rozwiązania do domu i dla handlu? Torebki papierowe fałdowe – ekologiczny sposób na smaczne drugie śniadanie i świeże pieczywo. W nasze torebki z powodzeniem zapakujesz dziecku do szkoły kanapki, swój lunch do pracy, jak i świeże bułki, które właśnie kupiłeś w osiedlowym sklepie.

Torebki papierowe fałdowe są trwałe, ale przy okazji biodegradowalne i doskonale nadają się do kontaktu z żywnością. Polecamy je także punktom gastronomicznym – pakowanie dań na wynos jeszcze nigdy nie było tak proste i dobre dla środowiska, co stanowi dobrą i dodatkową reklamę lokalu.

Torebki papierowe fałdowe – prosty sposób na reklamę

Na torebkach papierowych fałdowych możesz zamieścić swoje logo lub menu – ty decydujesz, co ma się na nich znaleźć. Torebki oznakowane będą doskonałą wizytówką twojej firmy, szczególnie jeśli prowadzisz biznes gastronomiczny. Minimalny design torebek idealnie wpisuje się w panujące trendy i jest odpowiedzią na ochronę środowiska. Warto także wprowadzić je do sklepów – pakowanie pieczywa czy warzyw i owoców w papierowe torby fałdowe zamiast w jednorazowe foliówki zdecydowanie wpłynie pozytywnie na postrzeganie sklepu w oczach klientów.

Nasze torebki papierowe fałdowe są biodegradowalne, dlatego też ich ślad węglowy dla otoczenia jest naprawdę niewielki. Zamów torebki papierowe fałdowe już dzisiaj i ciesz się pozytywnym zaskoczeniem swoich klientów.

Jako producent toreb papierowych zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą – torebki papierowe fałdowe nadają się do kontaktu z żywnością, dlatego nie wahaj się i zamów nowe opakowania już dzisiaj.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl