(+48) 607 798 322  
Torba foliowa Market

Torba foliowa typu MARKET

W procesie produkcyjnym toreb Market, wykorzystywana jest folia LDPE. Materiał jest błyszczący, miękki oraz rozciągliwy. Uchwyt ma postać wcięcia na dłoń i jest dodatkowo wzmocniony przez specjalną podklejkę. Dzięki temu foliowe reklamówki firmowe z własnym nadrukiem są dużo bardziej wytrzymałe. Charakteryzują się znaczną odpornością na obciążenia oraz przetarcia, a także funkcjonalnością. Produkty tego typu są potocznie nazywane marketówkami, ze względu na to, że powszechnie stosuje się je w różnego rodzaju sklepach wielkopowierzchniowych.

Zadruk firmowej reklamówki odbywa się przy użyciu technologii fleksograficznej, jedno oraz dwustronnie. Proces może być przeprowadzony na powierzchni toreb, przy wykorzystaniu do 8 kolorów. Oferujemy również nadruki zdjęciowe(CMYK).

Reklamówki Market na zamówienie

Oferowane produkty sprawdzają się w charakterze firmowych toreb foliowych z własnym nadrukiem. W ten sposób pełnią funkcję zakupową oraz promocyjną. Produkty tego typu cieszą się dużą popularnością i są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z wielu branż np. kosmetycznych, obuwniczych, czy odzieżowych. Są wykorzystywane w masowym marketingu, ponieważ pozwalają na znaczną ekspozycję logo przedsiębiorstwa. Dzięki nim każdy klient, który będzie poruszał się po mieście z reklamówką zawierającą logo marki, stanie się nośnikiem jej reklamy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl