(+48) 607 798 322  

Cennik

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych toreb z nadrukiem. Oferta przedsiębiorstwa to nie tylko akcesoria wykonane z folii, ale również z papieru. Zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Torby reklamowe stanowią doskonały element promocyjny firmy. Mogą zostać zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami każdego z klientów, a wyjątkowe wzornictwo sprawia, że zwracają na siebie uwagę w najbardziej zatłoczonych miejscach, jak galerie handlowe czy też komunikacja miejska.

Torby reklamowe – od czego zależy cena?

Oferowane przez naszą firmę torby reklamowe są wykonywane na indywidualne zamówienie, dlatego cena dla każdego z klientów może się od siebie różnić. Zależy ona przede wszystkim od rodzaju torby. Poszczególne akcesoria posiadają różną gramaturę, a przez to inną wytrzymałość i elastyczność. Równie duże znaczenie na wartość produktów ma zamawiany nakład. Im większe zamówienie, tym cena jednostkowa za torbę jest niższa.

Wpływ na ostateczną cenę akcesoriów mają również aspekty, takie jak rozmiar torby, jej grubość i rodzaj zastosowanej folii. Najgrubsze akcesoria pozwalają na pakowanie do nich nawet bardzo ciężkich produktów, co relatywnie zwiększa ich funkcjonalność. Również sam nadruk i liczba zastosowanych kolorów mogą mieć wpływ na końcową wartość całego zlecenia. W przypadku zamawiania toreb wykonanych z papieru kredowego pod uwagę należy również wziąć wykończenie, a zatem wszelkie dodatkowe elementy. Uchwyty toreb mogą być w tym przypadku wykonane z różnych materiałów, na przykład z wytrzymałego sznurka bawełnianego lub polipropylenowego.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Szeroka oferta przedsiębiorstwa, a także przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania produktów.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl