Torba foliowa Koperta Kurierska

Foliopaki: koperty kurierskie i foliowe prosto od producenta

Oferowane przez nas koperty foliowe są jednymi z najwygodniejszych, a przy tym najbardziej uniwersalnych opakowań. Służą powszechnie do pakowania produktów, a także jako koperty kurierskie. Bardzo dobrze sprawdzają się w firmach, których działalność wiąże się z wysyłką towarów lub dokumentów do klientów, albo pomiędzy poszczególnymi siedzibami.

Nasze realizacje stanowią gwarancję indywidualnego podejścia oraz dbałości o detale. Jesteśmy w stanie przygotować koperty foliowe z nadrukowanym logo danego przedsiębiorstwa. Koperty foliowe, których producentem jesteśmy, mogą być wykorzystywane zarówno do pakowania przesyłek, jak i archiwizacji dokumentów.

Jedną z ich zalet jest wysoka wytrzymałość, dzięki której są w stanie zabezpieczyć swoją zawartość przed zaplamieniem lub wilgocią. Poza dokumentami, można za ich pośrednictwem wysyłać np. książki, ubrania oraz inne, niewielkie przedmioty. Ze względu na to, że nasze produkty są nieprzezroczyste, zawartość przesyłki jest chroniona przed wzrokiem niepowołanych osób. Może znajdować się na nich dowolny nadruk, który będzie przestawiał np. logo marki lub przedsiębiorstwa. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas przesyłania produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Rodzaje foliopaków do wyboru

Poszukujesz opakowań dla swoich produktów lub przesyłek kurierskich? Będąc producentem tych elementów, oferujemy praktyczne w zastosowaniu foliopaki w wielu różnych odmianach. Dzięki temu dostosujesz je do swoich potrzeb i wybierzesz te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Możesz wybrać materiał, z którego zostaną one wykonane, kolor, nadruki, które mają zostać naniesione na powierzchnię opakowania oraz wiele innych parametrów. Staramy się w pełni dostosowywać ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Produkujemy i oferujemy:

  • torby z folii LDPE – błyszczącej, miękkiej i rozciągliwej,
  • torby z folii HDPE i MDPE – matowej, sztywnej i odpornej na rozciąganie,
  • torby z nadrukiem metodą flexograficzną do 8 kolorów,
  • nadruki jedno i dwustronne oraz zdjęciowe w palecie kolorów CMYK.

Szerokie zastosowanie foliopaków

Wykonywane przez nas opakowania kurierskie mają szerokie zastosowanie. Możesz je wykorzystać do pakowania produktów zamawianych w Twoim sklepie internetowym, ale też będą one doskonałym nośnikiem reklamy Twojej firmy, wybranego produktu lub akcji, którą organizujesz. Dzięki dobremu zabezpieczeniu kopert można w nich przesyłać ważne dokumenty oraz pieniądze z rozliczenia punktu sprzedaży czy oddziału firmy. To także świetny produkt do pakowania i przewożenia cennych i niedużych elementów jak biżuteria, nośniki danych i tym podobne. Zamknięcie koperty uniemożliwia jej otworzenie bez użycia nożyczek, a każda próba dostania się do środka, zostawia widoczne ślady, dlatego ich stosowanie gwarantuje bezpieczeństwo przy przekazywaniu oraz przewożeniu przez różne osoby w firmie. Co więcej, te opakowania kurierskie są lekkie, co pozwala zaoszczędzić na wysyłce oraz miejscu przeznaczonemu na transport. Chronią wysyłane produkty przed uszkodzeniami oraz wilgocią.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na te praktyczne w zastosowaniu i bezpieczne opakowania. Jako producent tych opakowań możemy przygotować najlepszą ofertę na rynku. Zadzwoń do nas i ustal szczegóły zamówienia!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl