Torba foliowa Koperta Kurierska

Foliopaki: koperty kurierskie i foliowe prosto od producenta

Oferowane przez nas opakowania są jednymi z najwygodniejszych, a przy tym najbardziej uniwersalnych. Służą powszechnie do pakowania produktów, a także do przesyłek jako koperty kurierskie. Bardzo dobrze sprawdzają się w firmach, których działalność wiąże się z wysyłką towarów lub dokumentów do klientów, albo pomiędzy poszczególnymi siedzibami.

Nasze realizacje stanowią gwarancję indywidualnego podejścia oraz dbałości o detale. Jesteśmy w stanie przygotować foliopaki z nadrukowanym logo danego przedsiębiorstwa. Produkowane przez nas koperty kurierskie mogą być wykorzystywane zarówno do pakowania przesyłek, jak i archiwizacji dokumentów.

Jedną z zalet foliopaków jest ich wysoka wytrzymałość, dzięki której są w stanie zabezpieczyć swoją zawartość przed zaplamieniem lub wilgocią. Poza dokumentami, można w nich przesłać np. książki, ubrania oraz inne, niewielkie przedmioty. Ze względu na to, że nasze produkty są nieprzezroczyste, zawartość przesyłki jest chroniona przed wzrokiem niepowołanych osób. Może znajdować się na nich dowolny nadruk, który będzie przedstawiał np. logo marki lub przedsiębiorstwa. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas przesyłania produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Rodzaje foliopaków do wyboru

Poszukujesz opakowań dla swoich produktów lub przesyłek kurierskich? Jako producent tych materiałów, oferujemy praktyczne w zastosowaniu foliopaki w wielu różnych odmianach. Dzięki temu dostosujesz je do swoich potrzeb i wybierzesz te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Możesz wybrać materiał, z którego zostaną one wykonane, kolor, nadruki, które mają zostać naniesione na powierzchnię opakowania oraz wiele innych parametrów. Staramy się w pełni dostosowywać ofertę kopert kurierskich i foliopaków do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Produkujemy i oferujemy:

  • torby z folii LDPE – błyszczącej, miękkiej i rozciągliwej,
  • torby z folii HDPE i MDPE – matowej, sztywnej i odpornej na rozciąganie,
  • torby z nadrukiem metodą flexograficzną do 8 kolorów,
  • nadruki jedno i dwustronne oraz zdjęciowe w palecie kolorów CMYK.

Szerokie zastosowanie foliopaków

Wykonywane przez nas opakowania i koperty kurierskie mają szerokie zastosowanie. Możesz je wykorzystać do pakowania produktów zamawianych w Twoim sklepie internetowym, ale będą one także doskonałym nośnikiem reklamy Twojej firmy, wybranego produktu lub akcji, którą organizujesz. Dzięki dobremu zabezpieczeniu, w naszych foliopakach i kopertach kurierskich można przesyłać ważne dokumenty oraz pieniądze z rozliczenia punktu sprzedaży czy oddziału firmy. To także świetny produkt do pakowania i przewożenia cennych i niedużych elementów takich jak biżuteria, nośniki danych i tym podobne. Zamknięcie koperty kurierskiej uniemożliwia jej otworzenie bez użycia nożyczek, a każda próba dostania się do środka, zostawia widoczne ślady, dlatego ich użycie gwarantuje bezpieczeństwo przy przekazywaniu oraz przewożeniu przesyłki przez różne osoby w firmie. Co więcej, foliopaki są lekkie, co pozwala zaoszczędzić na wysyłce oraz miejscu przeznaczonemu na transport. Chronią wysyłane produkty przed uszkodzeniami oraz wilgocią.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych praktycznych w zastosowaniu i bezpiecznych kopert kurierskich. Jako producent tych kopert możemy przygotować najlepszą propozycję na rynku. Zadzwoń do nas i ustal szczegóły zamówienia!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl