(+48) 607 798 322  
Torba foliowa Market DKT

Torba foliowa z uchwytem DKT (podklejka)

Jesteśmy producentem reklamówek foliowych z własnym nadrukiem, który może przedstawiać np. wybrany produkt, logo firmy lub inny, dowolny element kojarzący się z marką. Nasze torby zostały wyposażone we wzmocniony uchwyt podklejony od wewnątrz paskiem folii. Dzięki temu produkt jest znacznie wytrzymalszy.

Przy produkcji foliowych reklamówek firmowych z własnym nadrukiem, przedstawiającym np. logo marki, wykorzystywana jest folia LDPE lub MDPE. Materiał LDPE jest błyszczący, charakteryzuje się rozciągliwością oraz miękkością. Z drugiej strony HDPE i MDPE to folia matowa, sztywna, nie podatna na rozciąganie. Oba materiały doskonale nadają się do produkcji toreb. Wybór konkretnego powinien być uzależniony od potrzeb klienta.

Druk odbywa się w oparciu o metodę fleksograficzną, która przebiega, zależnie od potrzeb, jedno- oraz dwustronnie. Grafika może mieć do 8 kolorów i być umieszczona na całej powierzchni torby foliowej. Istnieje możliwość wykonania nadruków zdjęciowych (CMYK).

Reklamówki tego typu są powszechnie wykorzystywane jako opakowania zakupowe, pełniąc przy tym rolę promocyjną lub reklamową. Ich zaletą jest fakt, że są korzystne cenowo, a przy tym bardzo praktyczne oraz funkcjonalne. Są wytrzymałe i mogą być używane wielokrotnie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl