(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Olsztyn

Zależy ci na wsparciu lokalnego biznesu? Jeśli poszukujesz torebek papierowych w Olsztynie, koniecznie skontaktuj się z nami! Grupa Floflex to lider w produkcji torebek papierowych z siedzibą w Kętrzynie. Doskonałej jakości towar dostarczamy nie tylko na terenie województwa, ale również w całej Polsce.

Naszą dewizą jest jakość, dzięki czemu nasze torebki papierowe są wytrzymałe i przygotowane zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a my przygotujemy wysyłkę dopasowaną do twoich potrzeb – torebki reklamowe to wizytówka twojej firmy, ale jeśli poszukujesz tylko torebek ozdobnych, również znajdziesz je u nas. Nasz asortyment to różnego rodzaju torebki papierowe, które wykorzystasz wielokrotnie podczas ważnych wydarzeń dla swojej firmy.

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl