(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Kraków

Kraków to nie tylko Wawel – to również prężnie rozwijające się miasto, które przyciąga klientów z całego świata. Jeśli poszukujesz gadżetów, które staną się wizytówką twojej firmy – sięgnij po torby papierowe z twoim logo lub dowolną informacją produktową, jaką chcesz rozreklamować.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Krakowa – to właśnie dla was przygotujemy wyjątkowe, trwałe i przede wszystkim dopasowane do waszych potrzeb torebki papierowe. Zamieścisz na nich własny projekt, a my dopasujemy ich wielkość tak, aby zmieściły wszystko to, czego potrzebujesz, wiemy bowiem że dobre i jakościowe torebki będą pracować na twój sukces przez bardzo długi czas.

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl