(+48) 607 798 322  
Torba foliowa koszulka T-shirt

Torba foliowa Koszulka T-Shirt

Nasza oferta obejmuje torby foliowe Koszulki z własnym nadrukiem przedstawiającym np. logo firmowe. Do ich produkcji wykorzystywana jest głównie folia MDPE. W rzadszych przypadkach stosuje się także folię LDPE.

Folia LDPE charakteryzuje się tym, że jest miękka, błyszcząca i rozciągliwa. HDPE oraz MDPE są sztywne, matowe i niepodatne na rozciąganie.

Drukowanie toreb odbywa się przy pomocy technologii fleksograficznej jedno- i dwustronnie. Nadruk może zajmować dowolną część powierzchni torby. Stosuje się 8 kolorów, w tym także nadruki zdjęciowe(CMYK). Umieszczenie logo przedsiębiorstwa na powierzchni reklamówki foliowej, nada jej funkcję marketingową.

Torby T-Shirt z nadrukiem

Ze względu na ich kształt, często są nazywane torbami typu T-Shirt, albo koszulkami. W języku potocznym powszechnie określa się je jako reklamówki. Często można spotkać się również z określeniem „zrywki”. Nazwa ta wzięła się od tego, że posiadają element foliowy, który służy do ich wygodniejszego zawieszenia. W momencie, gdy kasjer podaje torbę, zrywa ten element.

Dzięki bocznym zakładkom, reklamówki foliowe z własnym nadrukiem np. logo firmy, zapewniają dużą wytrzymałość. Koszulki T-shirt są z powodzeniem wykorzystywane jako opakowania zakupowe. Pełnią także funkcję reklamową oraz promocyjną. Produkty tego typu mają powszechne zastosowanie, można je spotkać np. w marketach jako torby kasowe, gdzie sprawdzają się przy pakowaniu zakupów, a także w aptekach oraz w wielu innych miejscach.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl