Torba papierowa Laminowana

Torba Papierowa Laminowana

Wśród naszych produktów znajdują się torby laminowane, wytwarzane z papieru kredowego lub kraft, gładkiego albo prążkowanego o gramaturze 100-250g/m2.

Istnieje możliwość uszlachetnienia ich powierzchni za pomocą specjalnej folii matowej lub błyszczącej. Dzięki procesowi laminowania, folia jest umieszczana na powierzchni papierowej torby. Całość może być złocona poprzez wytłaczanie lub na gorąco.

Za pomocą metody offsetowej, torba może być zadrukowana dowolnymi grafikami, takimi jak logo przedsiębiorstwa. Druk może być umieszczony na dowolnym fragmencie powierzchni, również w środku.

Produkt został wyposażony we wzmocnione dno, a także zakładkę górną. Do wykonania uchwytów służą bawełniane oraz polipropylenowe sznurki, dostępne w dowolnym kolorze i mające grubość 3,5 lub 7 mm. Zgodnie z życzeniem Klienta, uchwyty sznurkowe mogą być wyposażone w zakuwane końcówki.

Oferowane przez nas torby papierowe laminowane bardzo dobrze się prezentują. Są estetyczne i wykonane z wysoką dbałością o szczegóły. Produkty tego typu stale zyskują na popularności i są wykorzystywane przez coraz więcej przedsiębiorstw. Dzieje się tak dlatego, że są ekologiczne, a przy tym elegancko się prezentują, tym samym zwiększając prestiż firmy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl