(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe brązowe

Uniwersalność torebek papierowych sprawia, że często wykorzystujemy je na różne okazje. Warto mieć kilka kolorów, które możemy dopasować nie tylko do identyfikacji wizualnej marki, ale też i do pory roku. Torebki papierowe brązowe to doskonałe rozwiązanie dla jesiennych promocji, szczególnie jeśli dołączymy do nich kolorowe dodatki i gadżety, które wpiszą się we wrześniowy czy październikowy klimat.

Nasze torebki papierowe brązowe są wykonane z zachowaniem największej staranności, dlatego też są niezwykle trwałe i pakowne, zapewniając naszym klientom doskonałe narzędzie do pakowania zarówno produktów, jak i materiałów reklamowych.

Na targi, na wydarzenia i do sprzedaży

Z naszych torebek papierowych brązowych korzystają prawie wszyscy – gwarantujemy, że wraz z logo czy informacją produktową torebka papierowa brązowa zamówiona u nas stanie się świetnym nośnikiem reklamowych twojej firmy, bowiem twoi klienci będą używać jej wielokrotnie także podczas codziennych zakupów.

Jeśli szukasz zatem idealnej i trwałej torebki papierowej brązowej, skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj naszą szeroką ofertę. Znajdziemy rozmiar dopasowany do twoich potrzeb, dzięki czemu torebki papierowe brązowe będziesz mógł zabrać ze sobą zarówno na targi, wydarzenia branżowe, jak i skorzystać z nich podczas mniej oficjalnych wydarzeń pakując drobne upominki dla swoich pracowników czy kontrahentów. Mniej znaczy więcej, dlatego też wiemy że pomimo skromnego i delikatnego designu nasze torebki papierowe brązowe będą doskonałym wyborem!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl