(+48) 607 798 322  
Koperta kurierska z papieru

Koperty kurierskie z papieru prosto od producenta

Nasze opakowania należą do najwygodniejszych i najbardziej wszechstronnych rozwiązań dostępnych na rynku. Idealnie nadają się do pakowania różnego rodzaju produktów oraz do przesyłek w formie kopert kurierskich. Są szczególnie pomocne dla firm, które zajmują się wysyłką towarów i dokumentów między swoimi siedzibami lub do klientów.

Nasze produkty charakteryzują się indywidualnym podejściem do klienta i wysoką jakością wykonania. Jesteśmy w stanie wykonać papierowe koperty kurierskie z nadrukiem logo dla danej firmy. Oferujemy także koperty kurierskie, które mogą być wykorzystane do przechowywania dokumentów lub archiwizacji przesyłek. Dostarczamy koperty z logo wykonane z papieru o odpowiedniej gramaturze lub koperty kurierskie bez nadruku, w zależności od potrzeb klienta.

Jednym z atutów papierowych kopert jest ich wysoka odporność, co umożliwia bezpieczne przesyłanie zawartości chroniąc ją przed zabrudzeniami lub wilgocią. Mogą one być użyte do przesłania różnych przedmiotów, w tym książek, ubrań i innych niewielkich przedmiotów. Dzięki brakowi przejrzystości, ich zawartość jest dobrze chroniona przed niepowołanymi osobami, a na ich powierzchni można umieścić dowolny nadruk, np. logo firmy. Koperty papierowe świetnie sprawdzają się w przypadku przesyłania produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, ułatwiają proces pakowania i przyspieszają realizację zamówień oraz obieg dokumentów w firmie.

Rodzaje papierowych kopert kurierskich

Jeśli potrzebujesz opakowań dla swoich produktów lub do przesyłek kurierskich, jako producent oferujemy praktyczne w zastosowaniu koperty w różnych odmianach i w trzech rozmiarach:

Wysokość x Szerokość x Dno

  • 510 x 490 x 90mm
  • 470 x 380 x 90mm
  • 370 x 300 x 90mm

Dzięki temu masz możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb i wyboru tych, które najlepiej spełniają Twoje wymagania. Możesz wybrać materiał, z którego zostaną wykonane, kolor, nadruki, które mają zostać naniesione na powierzchnię opakowania oraz wiele innych parametrów. Nasza oferta kopert kurierskich jest w pełni elastyczna i dostosowana do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Produkujemy i oferujemy:

  • koperty z papieru kraft eko (szarego) lub białego
  • torby z papieru kredowego laminowane w macie lub błysku
  • torby z nadrukiem metodą OFFSET,
  • koperty kurierskie,
  • koperty z nadrukiem,
  • koperty z logo,
  • nadruki jedno i dwustronne oraz zdjęciowe w palecie kolorów CMYK.

Producent kopert papierowych

Koperty kurierskie wykonane z papieru stanowią doskonały nośnik reklamy, który pomoże w budowaniu wizerunku Twojej firmy. Jeśli nie masz własnego logo lub brak Ci pomysłu na projekt graficzny do umieszczenia na papierowych kopertach kurierskich, to wykonamy go dla Ciebie. Współpracujemy z grafikami, którzy wraz z Tobą stworzą projekt idealnie dopasowany do wizji Twojej firmy. Jako producent kopert kurierskich jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zamówienie, w tym także małe nakłady. Uważamy, że wizerunek firmy jest bardzo istotny, szczególnie na początku działalności.

Zastosowanie papierowych kopert kurierskich

Tworzone przez nas opakowania i koperty kurierskie mają wiele zastosowań. Mogą być wykorzystane do pakowania produktów zamawianych przez klientów w Twoim sklepie internetowym, ale również jako świetny nośnik reklamy dla Twojej firmy, wybranego produktu lub akcji, którą organizujesz. Dzięki solidnemu zabezpieczeniu, w naszych kopertach kurierskich można przesłać ważne dokumenty i pieniądze z rozliczenia punktu sprzedaży lub oddziału firmy. Są one także doskonałym produktem do pakowania i przewożenia cennych i niewielkich przedmiotów, takich jak biżuteria, nośniki danych i wiele innych. Koperty kurierskie są zamknięte w taki sposób, że nie można ich otworzyć bez użycia nożyczek, a każda próba naruszenia zabezpieczeń zostawia ślady, dzięki czemu gwarantują one bezpieczeństwo podczas przekazywania i przewożenia przesyłki przez różne osoby w firmie. Co więcej, koperty są lekkie, co pozwala zaoszczędzić na kosztach przesyłki i zajmowanym miejscu podczas transportu. Chronią wysyłane produkty przed uszkodzeniami i wilgocią.

      Dostawa gratis Wyślemy zamówienie do Ciebie bezpłatnie!Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze TorbyKontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl