(+48) 607 798 322  

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju toreb z nadrukiem. Stanowią one znakomity element marketingu, który ma bezpośrednie przełożenie na budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Naszą strategią jest działanie kompleksowe, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z klientów. Na dostarczanych torbach foliowych i papierowych może zostać umieszczone logo, grafika lub tekst zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami zamawiającego. Daje nam to pewność sprostania wymaganiom każdego z klientów.

Ekologiczne torby papierowe

Niezwykle istotnym aspektem prowadzonych realizacji jest podejmowanie działań w zgodzie z ekologią. Materiały, z jakich korzystamy, a także sam proces wytwórczy dążą do propagowania dbałości o środowisko. Oferowane torby papierowe są ekologiczne, a przy tym bardzo wytrzymałe i estetyczne. Powoduje to, że mogą być stosowane w miejscach ekskluzywnych, takich jak butiki, drogerie czy też jubiler.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie, a także do wybrania najodpowiedniejszej torby z nadrukiem dla swojej firmy.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl