(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe szare

Od wielu lat szarość cieszy się ogromną popularnością – zawdzięcza to swojej neutralności, a także skandynawskiemu designowi, który wprowadził szarość na wysokie salony. Nic dziwnego, że ten wyjątkowy kolor szturmem zdobywa wszystko – także i torebki papierowe.

Torebki papierowe szare stanowią doskonałe tło dla logo, wizytówki firmy czy informacji produktowej. Nie bez powodu ten kolor torebek uważany jest za elegancki, dlatego też doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie oferty marketingowej firm luksusowych czy odzieżowych.

Na każdą okazję – torebki papierowe szare

Torebki papierowe szare podobnie jak inne torebki wykonane w naszej fabryce, cechują się dużą wytrzymałością, dlatego też bez problemu zmieszczą się w nich broszury reklamowe, jak i drobne upominki dla klientów. Warto wykorzystać je również w handlu – zapakowany w nich towar prezentuje się elegancko, dlatego też tego typu torebki papierowe szare wybierane są chętnie przez firmy odzieżowe.

Nasze torebki papierowe szare można spotkać w całej Polsce – klienci wykorzystują je wielokrotnie także podczas codziennych zakupów, bowiem ich trwałość i odporność jest naprawdę bardzo wysoka!

Jeśli szukasz idealnej torebki papierowej szarej zapoznaj się z naszą pełną ofertą i poznaj opinie naszych klientów – przygotujemy dla ciebie torebki takie, jakich potrzebujesz i w ilości, jaka jest ci potrzebna do prowadzenia z powodzeniem twojego biznesu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl