(+48) 607 798 322  
Torba foliowa z rączką Soft Loop

Torba foliowa z rączką

Torby foliowe z uchwytem taśmowym są praktyczne, a do tego bardzo dobrze się prezentują. Solidne uchwyty są wykonane z folii, która została dogrzana do górnej części reklamówki. Produkty tego typu posiadają zakładkę górną zabezpieczającą rączkę, dzięki czemu całość jest wytrzymała i zapewnia komfort podczas przenoszenia zakupów. Dzięki zakładce, mocowanie jest wzmocnione, co zabezpiecza rączkę przed odklejeniem. Ponadto, firmowe torby foliowe posiadają dużą powierzchnię, na której można umieścić własny nadruk np. logo.

Torba foliowa z uchwytem taśmowym

Przy produkcji reklamówek firmowych z własnym nadrukiem, wykorzystywana jest folia LDPE oraz MDPE. Podczas, gdy MDPE oraz HDPE, są sztywne, nie podatne na rozciąganie oraz matowe, LDPE jest miękka rozciągliwa i błyszcząca.

Przy zadruku firmowych toreb SOFT-LOOP, wykorzystywana jest metoda fleksograficzna. Wybrane elementy np. logo marki, mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, również we wnętrzu torby. Zadruk odbywa się zarówno jedno-, jak i dwustronnie. Wykonujemy druk do 8 kolorów oraz nadruki zdjęciowe CMYK.

Nasze firmowe torby foliowe pełnią funkcje reklamowe, promocyjne oraz zakupowe. Produkty tego typu są często wykorzystywane przez supermarkety oraz inne punkty handlowe, ponieważ bardzo dobrze sprawdzają się podczas przenoszenia zakupów. Zaletą oferowanych reklamówek jest fakt, że mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl