(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Częstochowa

Od wielu lat zajmujemy się produkcją torebek papierowych – wiemy o nich dosłownie wszystko! Jeśli szukasz torebek, które będą trwałe, mocne, a jednocześnie przez długi czas będą stanowić wizytówkę twojej firmy, to dobrze trafiłeś!

Dla naszych klientów z Częstochowy przygotujemy torebki papierowe zgodnie ze wszystkimi wymaganiami. Jeśli chcesz, aby na torebkach znalazło się twoje logo lub informacje produktowe, nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu, szczególnie że wiemy, jak doskonałym nośnikiem reklamowym są torebki papierowe.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Częstochowy – nasza bogata oferta torebek papierowych z pewnością będzie odpowiedzią na państwa potrzeby, szczególnie że o torebkach wiemy naprawdę wszystko!

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl