(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe czerwone

Czerwony nie bez powodu nazywany jest kolorem miłości, dlatego też doskonale pasuje na różnorodne miłosne okazje, do których zalicza się także walentynki. Ten kolor nie bez powodu widnieje również na wielu logotypach i znajduje się w identyfikacji wizualnej firm – przyciąga uwagę, dlatego też nasze torebki papierowe czerwone doskonale sprawdzą się w twojej firmie, jako twoja wyjątkowa wizytówka.

Jak wszystkie nasze produkty, również torebki papierowe czerwone są wyjątkowo trwałe i wykonane z dobrej jakości produktów, dlatego też twoi klienci będą z nich korzystać wielokrotnie, zanim zostaną one poddane recyklingowi.

Nie tylko dla marketingu – torebki papierowe czerwone w twojej firmie

Jeśli szukasz torebek kolorowych, torebki papierowe czerwone powinny znaleźć się w twoim asortymencie. Zapakujesz do nich różne produkty, szczególnie że jesteśmy gotowi przygotować dla ciebie torby papierowe czerwone dopasowane do twoich potrzeb. W nasze produkty zapakujesz nie tylko materiały reklamowe i gadżety, ale również produkty ze swojego sklepu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania i dopasujemy torebki papierowe czerwone do twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz na nich specjalny nadruk z logo twojej firmy lub informacją produktową, daj nam znać, a my przygotujemy projekt, który z pewnością spełni twoje oczekiwania, wiemy bowiem że torebki papierowe będą wykorzystywane przez twoich klientów wielokrotnie stając się reklamą twojej firmy przez długi czas.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl