Torby papierowe z nadrukiem

Na podstawie sprawdzonych i nowoczesnych technologii przygotowujemy estetyczne, solidne i ekologiczne torby papierowe z nadrukiem, które mogą się stać eleganckim opakowaniem oraz przenośną reklamą firmy. Opakowania, których producentem jesteśmy, są wykonywane zarówno z białego, jak i ekologicznego papieru o zróżnicowanej gramaturze. Ich rozmiar i kształt może być dostosowany do oczekiwań Klientów. Dodatkową możliwością personalizacji, jest wybór między uchwytami skręcanymi z papieru, bądź z tkaniny. Wszystkie zlecenia realizujemy z troską o najwyższą jakość oraz powtarzalność na każdym etapie procesu produkcji.Zapytaj o wycenę


Nasze torby mogą być także matowe lub błyszczące, dzięki czemu każdy otrzyma te elementy reklamowe na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań.

Jesteśmy producentem artykułów, które są:

  • estetycznie dopasowane do systemu identyfikacji wizualnej wykorzystywanego przez Klienta,
  • wykonane z najlepszych materiałów,
  • trwałe i eleganckie,
  • zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • produkowane w krótkim czasie,
  • dostępne w niewygórowanych i konkurencyjnych cenach.

Torby papierowe - oferta dostosowana do indywidualnych oczekiwań

Wybierając współpracę z Grupą Folflex w zakresie produkcji opakowań, niezależnie od tego, czy zamawiane są ekologiczne, czy standardowe artykuły, każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniego typu produktu. Jako producent gwarantujemy szeroki wybór toreb papierowych. Wszystkie produkty, które powstają w naszej firmie, stają się żywą wizytówką i efektywnym narzędziem reklamowym oraz wizerunkowym. Oferowane artykuły można wykorzystywać jako:

  • gadżet reklamowy na targach i wystawach,
  • opakowanie na zakupy dokonane przez konsumenta,
  • paczkę z nagrodami lub prezentami dla klientów,
  • narzędzia wizerunkowe (nadruk logo, nazwy firmy bądź misji przedsiębiorstwa).

Torby papierowe z nadrukiem, których producentem jesteśmy, są wykonywane z uwzględnieniem konkretnych parametrów pochodzących od zamawiającego, dzięki czemu każdy Klient ma gwarancję tego, że są to artykuły idealnie pasujące do danego przedsiębiorstwa. Stawiamy także na najwyższą jakość materiałów i precyzję przy produkcji tych narzędzi wizerunkowych, dzięki czemu nie tylko prezentują się one świetnie, ale są także trwałe i wytrzymałe.

Współpraca z Grupą Folflex - producentem toreb

Zachęcamy do przejrzenia galerii dotychczasowych realizacji – również dostępnej w naszym serwisie www. Jako producent opakowań dokładamy starań, by nasze artykuły były dostosowane do potrzeb klientów, dlatego oferujemy wiele możliwości ich indywidualizacji. Szczegółową ofertę w zakresie produkcji toreb z nadrukami wraz z precyzyjną wyceną otrzymacie, wypełniając dostępny na stronie formularz, określając w nim swoje zapotrzebowanie lub też kontaktując się z naszym doradcą osobiście bądź telefonicznie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkie osoby, zainteresowane inwestycją w skuteczną i zarazem niedrogą reklamę przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że ten prosty chwyt marketingowy przyniesie ogrom korzyści, nie tylko finansowych, ale także wizerunkowych.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl