Torby Papierowe z Nadrukiem - Oferta

Na podstawie sprawdzonych i nowoczesnych technologii przygotowujemy estetyczne i solidne torby papierowe oraz ekologiczne z nadrukiem, które mogą się stać eleganckim opakowaniem oraz żywą reklamą firmy. Wykonujemy je zarówno z białego, jak i ekologicznego papieru o zróżnicowanej gramaturze, dostosowując ich rozmiar, kształt do oczekiwań Klientów i troszcząc się o najwyższą jakość oraz powtarzalność na każdym etapie procesu produkcji. W zależności od rodzaju tych elementów można wybrać uchwyty skręcane z papieru bądź z tkaniny.


Zapytaj o wycenę


Można także wybierać spośród matowych i błyszczących opakowań, dzięki czemu każdy otrzyma te elementy reklamowe na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań. Produkowane przez nas artykuły są:

  • estetycznie dopasowane do systemu identyfikacji wizualnej wykorzystywanego przez Klienta,
  • wykonane z najlepszych materiałów,
  • trwałe i eleganckie,
  • zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • produkowane w krótkim czasie,
  • dostępne w niewygórowanych i konkurencyjnych cenach.

Torby papierowe - oferta dostosowana do indywidualnych oczekiwań

Wybierając współpracę z Grupą Folflex w zakresie produkcji toreb, niezależnie od tego, czy zamawiane są ekologiczne, czy standardowe artykuły, każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniego typu produktu. Gwarantujemy szeroki wybór toreb papierowych. Każde, które powstaje w naszej firmie stanie się żywą wizytówką i efektywnym narzędziem reklamowym i wizerunkowym. Te artykułów można wykorzystywać jako:

  • gadżet reklamowy na targach i wystawach,
  • opakowanie na zakupy dokonane przez konsumenta,
  • paczka z nagrodami lub prezentami dla klientów,
  • narzędzia wizerunkowe (nadruk logo, nazwy firmy bądź misji przedsiębiorstwa),

Produkowane przez nas torby papierowe z nadrukiem będą wykonane z uwzględnieniem konkretnych parametrów od zamawiającego, dzięki czemu każdy będzie miał gwarancję tego, że są to artykuły idealnie pasujące do danego przedsiębiorstwa. Stawiamy także na najwyższą jakość materiałów i precyzję przy produkcji tych narzędzi wizerunkowych, dzięki czemu nie tylko prezentują się one świetnie, ale także są trwałe i wytrzymałe.

Współpraca z Grupą Folflex - producentem toreb

Zachęcamy do przejrzenia galerii dotychczasowych realizacji – również dostępnej w naszym serwisie www. Szczegółową ofertę w zakresie produkcji toreb z nadrukami wraz z precyzyjną wyceną otrzymacie, wypełniając dostępny na stronie formularz, określając w nim swoje zapotrzebowanie lub też kontaktując się z naszym doradcą osobiście bądź telefonicznie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkie osoby, zainteresowane inwestycją w skuteczną i zarazem niedrogą reklamę przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że ten prosty chwyt marketingowy przyniesie ogrom korzyści, nie tylko finansowych, ale także wizerunkowych.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl