(+48) 607 798 322  

Torby papierowe z nadrukiem

Na podstawie sprawdzonych i nowoczesnych technologii przygotowujemy estetyczne, solidne i ekologiczne torby papierowe z nadrukiem, które mogą się stać eleganckim opakowaniem oraz przenośną reklamą firmy. Opakowania, których producentem jesteśmy, są wykonywane zarówno z białego, jak i ekologicznego papieru o zróżnicowanej gramaturze. Ich rozmiar i kształt może być dostosowany do oczekiwań Klientów. Dodatkową możliwością personalizacji, jest wybór między uchwytami skręcanymi z papieru, bądź z tkaniny. Wszystkie zlecenia realizujemy z troską o najwyższą jakość oraz powtarzalność na każdym etapie procesu produkcji. W rezultacie uzyskujemy wysokiej jakości torby prezentowe oraz torby papierowe z nadrukiem do różnych zastosowań.

Torby papierowe z logo

Torby papierowe z logo to produkt, który powstaje na Twoich zasadach. Umieszczamy na nich dowolnie wybrany przez Ciebie nadruk. W zależności od tego co potrzebujesz, może być to logo lub dane kontaktowe firmy. Torebki papierowe z logo to świetny nośnik reklamy, ale nie tylko. Wręczając klientom taką torbę zyskujesz zdecydowanie więcej - zyskujesz ich zaufanie do marki. Torby papierowe kojarzą się z ekologią, więc klienci, którzy otrzymają je od Ciebie będą ufali, że Twoja firma działa z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Rodzaje toreb papierowych

Torba Papierowa KRAFT

Torba Papierowa KRAFT

Torby papierowe ekologiczne są wyposażone w skręcany uchwyt, dzięki któremu ich przenoszenie jest dużo bardziej komfortowe. Są dostępne w kolorze brązowym oraz białym i mogą mieć prążkowaną lub gładką fakturę. Na ich powierzchni może być umieszczony praktycznie dowolny nadruk, dzięki czemu z powodzeniem pełnią funkcję reklamową. Są wytrzymałe i prezentują się bardzo estetycznie. !--

Zapytaj o wycenę

-->
Torba papierowa laminowana

Torba papierowa laminowana

Torby papierowe laminowane są często spotykanym wyposażeniem punktów handlowych sprzedających towary wysokiej jakości. Ich elegancki wygląd sprawia, że kojarzą się z prestiżowymi markami. Właśnie dlatego są stosuje się je w sklepach np. z biżuterią, markowymi ubraniami, czy innymi drogimi produktami. Są powszechnie wykorzystywane również do pakowania firmowych gadżetów reklamowych. !--

Zapytaj o wycenę

-->
Papierowa koperta kurierska

Papierowa koperta kurierska

Oferowane przez nas opakowania są jednymi z najwygodniejszych, a przy tym najbardziej uniwersalnych. Służą powszechnie do pakowania produktów, a także do przesyłek jako koperty kurierskie. Bardzo dobrze sprawdzają się w firmach, których działalność wiąże się z wysyłką towarów lub dokumentów do klientów, albo pomiędzy poszczególnymi siedzibami. !--

Zapytaj o wycenę

-->Zapytaj o wycenę


Oferowane papierowe toby reklamowe mogą być także matowe lub błyszczące, dzięki czemu każdy otrzyma produkt na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań.

Cechy naszych produktów:

  • estetycznie dopasowane do systemu identyfikacji wizualnej wykorzystywanego przez Klienta,
  • wykonane z najlepszych materiałów,
  • trwałe i eleganckie,
  • zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • produkowane w krótkim czasie,
  • dostępne w niewygórowanych i konkurencyjnych cenach.

Niezależnie od tego, czy wykonujemy torby prezentowe z logo firmy czy też torby papierowe reklamowe dokładamy wszelkich starań, aby produkt finalny jak najlepiej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania Klienta.

Torby papierowe na zamówienie

Wybierając współpracę z Grupą Folflex w zakresie produkcji opakowań, niezależnie od tego, czy zamawiane są ekologiczne, czy standardowe artykuły, każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniego typu produktu. Jako producent gwarantujemy szeroki wybór toreb papierowych:

Wszystkie produkty, które powstają w naszej firmie, stają się żywą wizytówką i efektywnym narzędziem reklamowym oraz wizerunkowym. Oferowane artykuły można wykorzystywać jako:

  • gadżet reklamowy na targach i wystawach,
  • opakowanie na zakupy dokonane przez konsumenta,
  • paczkę z nagrodami lub prezentami dla klientów,
  • narzędzia wizerunkowe (nadruk logo, nazwy firmy bądź misji przedsiębiorstwa).

Torby papierowe z nadrukiem, których producentem jesteśmy, są wykonywane z uwzględnieniem konkretnych parametrów pochodzących od zamawiającego, dzięki czemu każdy Klient ma gwarancję tego, że są to artykuły idealnie pasujące do danego przedsiębiorstwa. Stawiamy także na najwyższą jakość materiałów i precyzję przy produkcji tych narzędzi wizerunkowych, dzięki czemu nie tylko prezentują się one świetnie, ale są także trwałe i wytrzymałe.

Współpraca z Grupą Folflex

Klientów poszukujących rzetelnego i niezawodnego dostawcy wysokiej jakości toreb papierowych zachęcamy do przejrzenia galerii dotychczasowych realizacji – również dostępnej w naszym serwisie www. Jako producent reklamówek foliowych i toreb dokładamy starań, by nasze artykuły były dostosowane do potrzeb klientów, dlatego oferujemy wiele możliwości ich indywidualizacji. Szczegółową ofertę w zakresie produkcji toreb z nadrukami wraz z precyzyjną wyceną otrzymacie, wypełniając dostępny na stronie formularz, określając w nim swoje zapotrzebowanie lub też kontaktując się z naszym doradcą osobiście bądź telefonicznie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkie osoby, zainteresowane inwestycją w skuteczną i zarazem niedrogą reklamę przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że ten prosty chwyt marketingowy przyniesie ogrom korzyści, nie tylko finansowych, ale także wizerunkowych.

Torby papierowe od producenta

Jesteśmy producentem, co oznacza nie tylko dobre ceny, ale także praktycznie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o design. Posiadamy projektantów, którzy we współpracy z Tobą tworzą produkt dopasowany do Twoich potrzeb. W razie kłopotów pomogą dobrać Ci poszczególne elementy tak, aby były zgodne z Twoją marką.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl