(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebka papierowa eko

Torba papierowa to doskonała wizytówka firmy, bowiem często służy ona twoim klientom w różnych sytuacjach. Warto zatem pomyśleć o torbach papierowych eko, które będą zawierały logo twojej firmy lub informacje o produkcie, stając się jednocześnie znakomitym nośnikiem reklamowym.
Torby papierowe eko to również doskonała odpowiedź na panujące trendy, w których dobro i ochrona środowiska są na pierwszym miejscu – wykonane są bowiem z papieru poddanemu recyklingowi, same też są biodegradowalne, a zatem ich utylizacja jest naturalna.

Torba papierowa eko – wszystko, czego potrzebujesz by zwrócić uwagę swoich klientów

Ekologia to nie tylko ruch ratujący planetę, ale przede wszystkim trend, który jest obecny w biznesie. Wiele firm zmienia swoje produkty na lepsze, bardziej naturalne dla środowiska, aby zmniejszyć swój ślad węglowy – ty również możesz iść w tym kierunku, wykorzystując torby papierowe eko.
Na torbach papierowych eko możesz zawrzeć wszystkie informacje dotyczące swojej firmy, jak i ważnych dla ciebie produktów. Pamiętaj, że tego typu torby sprawdzą się doskonale zarówno do pakowania broszur czy materiałów reklamowych, jak i na codzienne zakupy, przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz z darmową i ekologiczną reklamą.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Torby papierowe eko z nadrukiem

Nasze torby papierowe eko, pomimo że wykonane są z materiałów z recyklingu, są niezwykle trwałe. Na twoje życzenie możemy pokryć je również dodatkową warstwą ochronną, która zwiększy ich wytrzymałość.
Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą toreb papierowych eko.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl