(+48) 607 798 322  
Woreczek HDPE

Producent woreczków HDPE

Woreczki foliowe wykonane z folii HDPE są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Ze względu na swoją wysoką gęstość, folia HDPE charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, nawet przy niewielkiej grubości. Z tego powodu jest powszechnie wykorzystywana do produkcji woreczków.

Torby foliowe z HDPE znajdują zastosowanie głównie w sieciach handlowych, gdzie są wykorzystywane do pakowania jednostkowych produktów, zarówno przemysłowych, jak i spożywczych. Mogą być stosowane w kontakcie z jedzeniem. Są bardzo uniwersalne, dlatego stosuje się je między innymi w piekarnictwie, czy cukiernictwie. Mogą służyć także do pakowania produktów elektronicznych, przemysłowych, czy papierniczych. Sprawdzają się także podczas mrożenia towarów spożywczych.

Producent reklamówek HDPE

Woreczki tego typu są przezroczyste i charakteryzują się znaczną wytrzymałością. Chronią produkty przed zabrudzeniami, wilgocią oraz wieloma innymi czynnikami zewnętrznymi. Cechą charakterystyczną materiału, z którego są zrobione, jest szeleszczenie podczas zgniatania. W większości przypadków są przeznaczone do jednorazowego użytku. Produkt dostępny zarówno w wersji z bocznymi zakładkami, jak i bez nich.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl