(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe czarne

Nie ma bardziej klasycznego i eleganckiego koloru niż czarny. Nie bez powodu torebki papierowe czarne cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Doskonale sprawdzają się w handlu detalicznym, ale również w przypadku dystrybucji materiałów marketingowych podkreślając status marki.

Na torebkach papierowych czarnych możemy nadrukować logo, a dzięki wspaniałej kolorystycznej podkładce będzie ono widoczne, a tym samym stanowić będzie doskonałą wizytówkę firmy, szczególnie że dzięki dobrym materiałom i wyjątkowej jakości nasze torebki papierowe czarne są bardzo wytrzymałe, a zatem są przez klientów wykorzystywane wielokrotnie zanim zostaną poddane recyklingowi.

Torebki papierowe czarne – dobre imię marki połączone z designem

Wyjątkowość torebek papierowych czarnych sprawia, że są one chętnie stosowane przez marki odzieżowe oraz kosmetyczne, bowiem czarny kolor kojarzy się z towarami ekskluzywnymi. Warto również rozważyć ich zakup na wyjątkowe wydarzenia branżowe czy targi, szczególnie jeśli zależy nam wyostrzeniu statusu marki.

Nasze torebki papierowe czarne to gwarancja trwałości – wysokiej jakości wykonanie idzie w parze z wytrzymałością, przez co przez długi czas są one w codziennym użyciu, przyczyniając się tym samym także do ochrony środowiska zastępując popularne torebki foliowe.
Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą torebek papierowych, które dostosujemy do państwa potrzeb na różne okazje. Gwarantujemy, że nasze produkty są dobrej jakości.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl