(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe spożywcze

Reklamówki foliowe od wielu lat stanowią ogromny problem dla środowiska, przyczyniając się pośrednio do zmian klimatu. Coraz więcej sklepów decyduje się na ich papierowe zamienniki, w których bez problemu zmieszczą się podstawowe produkty spożywcze, a ślad węglowy jaki po sobie pozostawimy będzie minimalny.

Torebki papierowe spożywcze to doskonałe opakowanie dla świeżych produktów, takich jak pieczywo czy warzywa i owoce, ale zapakować możemy w nie również inne produkty na wagę, jak słodycze czy ser.

Torby papierowe spożywcze w twoim sklepie

Jeśli szukasz alternatyw dla jednorazowych torebek foliowych, a dobro środowiska jest dla ciebie ważne, torebki papierowe spożywcze są właśnie tym, czego poszukujesz. Ich trwałość sprawia, że klienci będą mogli używać ich wielokrotnie także do pakowania produktów w domu zanim zostaną one poddane recyklingowi.

Torebki papierowe spożywcze wykonane są z dobrej jakości materiałów i spełniają wszystkie normy, jakie obowiązują w kontakcie z żywnością. Zachowują świeżość pieczywa, doskonale też radzą sobie z masą warzyw i owoców.

Nasze torebki papierowe spożywcze będą zatem doskonałym wyborem dla twojego sklepu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę, którą dopasujemy do twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz spersonalizować torebki papierowe spożywcze – daj nam znać, a my przygotujemy dla ciebie propozycję, która pomoże ci w doborze produktu idealnego dla prowadzonej przez ciebie działalności.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl