(+48) 607 798 322  

O firmie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rynkowemu Grupa Folflex wykreowała zupełnie nowy standard obsługi oraz zaopatrzenia klientów - zarówno w naszym kraju, jak i na świecie. Praktyka ta sprawiła, że na stałe zaistnieliśmy na rynku opakowań.

Jako producent toreb papierowych i reklamówek oferujemy personalizowane, foliowe i papierowe torby - tylko na indywidualne zlecenie. Przygotowując torby z nadrukiem, bierzemy pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych klientów, dla których końcowy wyrób to nie tylko zwykłe opakowanie, lecz także istotny element reklamy. Taka torba to przecież swoista wizytówka, która może dotrzeć do wielu odbiorców. Warto pamiętać, że opakowanie z folii lub papieru, opatrzone firmowym nadrukiem, nie jest niepotrzebnym wydatkiem, lecz ważną inwestycją, przynoszącą profity w niemal każdej branży.

Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne i organizacyjne sprawiają, że zamówienia są realizowane sprawnie, a obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie. Na każdym etapie realizacji projektu zamawiający może liczyć na nasze wsparcie i fachową pomoc.

Od czego zacząć, decydując się na firmowe opakowania? W pierwszym kroku warto rozważyć następujące czynniki:

  • przeznaczenie torby (opakowanie w sklepie stacjonarnym/opakowanie na stoiska targowe),
  • przewidywany budżet, jakim się dysponuje - pamiętać trzeba jednak o tym, że nie warto rezygnować z dobrej jakości i wysokiej estetyki,
  • parametry produktu (rozmiar torby, kolor, grubość folii lub gramatura papieru) - z uwzględnieniem tego, iż torba reklamowa musi mieć odpowiednią wytrzymałość i sensowny wygląd.

W naszej działalności nastawiamy się na długofalową współpracę. Dbamy o rzetelność w kontaktach biznesowych z klientami i stawiamy na najwyższą jakość naszych wyrobów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Grupy Folflex?

  • Nasze produkty posiadają atest PZH oraz świadectwo jakości zdrowotnej.
  • Mamy licencję na wytwarzanie toreb oxodegradowalnych z dodatkiem TDPA od kanadyjskiej firmy EPI.

Bogaty asortyment sprawia, że każdy może znaleźć u nas produkt, najlepiej wpasowujący się w potrzeby danej firmy albo marki. Podczas realizacji projektu służymy swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając wybrać z całej gamy możliwości optymalne w określonej sytuacji rozwiązanie.

Aby ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, proponujemy przesłanie wstępnego projektu graficznego. Dzięki temu możesz zgłosić nam swoje uwagi czy poprawki, co pozwala na dopracowanie zlecenia. Rezultatem tych działań jest produkt, idealnie spełniający Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz otrzymać taką wizualizację, skontaktuj się z nami! Bez żadnych zobowiązań przygotujemy ją dla Ciebie. Możesz też zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Grupa Folflex to marka, którą wyróżnia innowacyjność i doświadczenie. Na swoim koncie mamy tysiące zrealizowanych, udanych projektów - zarówno w kraju, jak i na całym świecie.Nasza specjalizacja to produkcja opakowań i toreb foliowych z firmowymi nadrukami. Przygotowujemy projekty i dla niewielkich, rodzinnych przedsiębiorstw, i dla korporacji międzynarodowych.

Pełne zaangażowanie w każdy projekt i profesjonalne podejście z naszej strony sprawiają, że końcowy wyrób to nie tylko proste opakowanie, ale i skuteczne, ruchome medium reklamowe. Dzięki nam już wkrótce może się ono znaleźć w Twoich rękach. Zapraszamy! Przygotujemy dla Ciebie torby, które efektywnie wypromują Twoją markę lub wybrane przez Ciebie produkty.

 

machine02
machine05
machine06
STR1
str2
str3
Previous Next Play Pause

 

Grupa Folflex to nowoczesność i doświadczenie – zrealizowaliśmy tysiące udanych projektów zarówno w Polsce jak i na świecie.

Specjalizujemy się w produkcji toreb i opakowań foliowych z szerokim spektrum nadruków firmowych od tych dla małych firm rodzinnych po międzynarodowe korporacje.

Dzięki profesjonalnemu podejściu nasz wyrób jest nie tylko opakowaniem, ale przede wszystkim łatwo zauważalnym elementem reklamy, w postaci przemieszczającej się wizytówki. Takie rozwiązanie jest niezbędnym i dzięki nam łatwo dostępnym narzędziem promującym produkt lub całą firmę.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl