(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Rzeszów

Od wielu lat Rzeszów to jedno z prężniej rozwijających się miast w Polsce. Coraz więcej firm decyduje się na relokację na południowy kraniec Polski – to bowiem świetny punkt transportowy, który przyciąga inwestorów. Aby wyróżnić się na tle konkurencji warto zadbać o drobne szczegóły, do których zalicza się torby papierowe – jeśli jesteś z Rzeszowa, koniecznie skontaktuj się z nami!

Specjalnie dla ciebie wykonamy torby papierowe spersonalizowane, które będą doskonałą wizytówką twojej firmy. Możesz nam zaufać, bowiem nasze torby papierowe są wytrzymałe i pakowne, a nas charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość. Jeśli szukasz zatem w Rzeszowie doskonałych toreb papierowych – skontaktuj się z nami!

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl