(+48) 607 798 322  
Torba papierowa EKO

Torebki papierowe – Kielce

Organizujesz targi w Kielcach, a może po prostu szukasz dobrych jakościowo toreb papierowych? Zapraszamy do kontaktu naszych klientów z Kielc, dla których przygotujemy wyjątkowe torby papierowe. Nasze produkty są trwałe, wytrzymałe dlatego też będą stanowić doskonały przekaz reklamowy – gwarantujemy, że osoby które je od ciebie otrzymają będą używać ich wielokrotnie.

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji toreb papierowych, dlatego też wiemy jak ważne jest aby były wykonane solidnie. Na twoich torbach papierowych znajdzie się wszystko to, czego potrzebujesz – logo, informacje produktowe lub wizytówka firmy. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my resztę zrobimy za ciebie i dostarczymy prosto do Kielc.

Torebki papierowe dopasowane do Ciebie

Od wielu lat jako Grupa Floflex zajmujemy się produkcją wysokiej jakości torebek papierowych. Wiemy, jak sprawić, by dostarczony do ciebie produkt był wysokiej jakości, wytrzymały i przede wszystkim spełniał twoje oczekiwania. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, wciąż udoskonalamy metody pracy, dlatego też jesteśmy firmą polecaną nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Dostarczając wam torebki papierowe jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo ważnym są elementem reklamowym, dlatego też w pełni skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego naszego klienta. Wykonamy dla was nie tylko idealną torbę, ale dostosujemy również nadruk do identyfikacji wizualnej, aby w pełni nasze torebki papierowe spełniły wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie partnera, producenta toreb papierowych – Grupa Floflex to dobry wybór prosto z serca Warmii i Mazur, które swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę torebek papierowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zobacz Inne Nasze Torby

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl