Torby papierowe: Wybierz najlepszą dla Twojego biznesu

torby papierowe kraft dla biznesu

Torba papierowa to opakowanie uniwersalne, oferujące szerokie możliwości zastosowań w handlu, reklamie, a także jako opakowanie okolicznościowe. Na co zwrócić uwagę wybierając torby papierowe dla biznesu?

Torby papierowe, z których korzystasz w firmie do pakowania produktów lub upominków dla klientów powinny być spójne z wizerunkiem marki. Produkty bio i eco nie są kojarzone z bogato dekorowanymi torbami papierowymi laminowanymi, a ekskluzywne zegarki z torbami typu kraft, chyba że marka wdraża nowy trend i świadomie wpisuje działania marketingowe firmy w filozofię less waste.

Laminowane czy kraft: Na co zwrócić uwagę zamawiając torby papierowe?

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na torby laminowane, czy też ekologiczny wariant opakowań kraft nasze torby papierowe powinny:

  • być dopasowane do systemu identyfikacji wizualnej marki,
  • wykonane z najlepszych materiałów w swojej klasie,
  • trwałe i eleganckie,
  • wykonane zgodnie z przekazaną specyfikacją.

Co powinno się znaleźć w specyfikacji produktu?

Przed nawiązaniem współpracy z producentem toreb papierowych warto uświadomić sobie jedno – torby papierowe są wykonywane na zamówienie, zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. W tym celu producenci toreb bardzo często oferują możliwość wyboru materiału, z jakiego zostaną wykonane opakowania oraz ich wykończenia. Dlatego jeszcze przed rozmową z reprezentantem handlowym producenta warto zastanowić się, jakiego produktu oczekujemy. Nie musimy rozeznawać rynku materiałów i posługiwać się branżowymi oznaczeniami – Opiekun Klienta zrobi to za nas. Możemy mu to jednak ułatwić, np. przynosząc na spotkanie produkt, z materiału z którego chcielibyśmy wykonać torby dla naszej firmy.

W ostatecznej specyfikacji zamówienia znajdzie się wszystko, co niezbędne do przygotowania torby papierowej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Będą to informacje dotyczące wyboru rodzaju torby, materiału, wykończenia, rozmiaru opakowania, zamawianego nakładu. Do specyfikacji Opiekun Klienta dołączy również projekt graficzny opakowania, który możemy przygotować we własnym zakresie lub we współpracy z producentem opakowań.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl