Torby papierowe dla biznesu

Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych akcesoriów reklamowych. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o torby papierowe dla biznesu. Prezentowane akcesoria, dzięki możliwości umieszczenia na nich różnych grafik i napisów, stanowią znakomity element promocyjny spotykany w najbardziej zatłoczonych miejscach – w galeriach handlowych czy na dworcach. Ostatnimi czasy przeprowadziliśmy szereg realizacji mających na celu podniesienie świadomości marek wśród społeczeństwa właśnie dzięki zastosowaniu papierowych toreb dla biznesu z własnym nadrukiem.

Postaw na ekologię

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się torby papierowe typu kredowego lub kraft. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, a dodatkowy element, jakim jest uchwyt ze skręconego bawełnianego sznurka, nadaje produktowi znakomitych walorów estetycznych. Prezentowana torba papierowa dla biznesu została wykonana z bardzo jakościowych materiałów zapewniających dużą wytrzymałość na przedarcia i przedziurawienia. Akcesorium może być wytwarzane zarówno masowo, jak i w niewielkich nakładach, na przykład do wykorzystania podczas targów branżowych. Oferowane produkty cieszą się sporym zainteresowaniem także wśród szkół średnich oraz wyższych, gdy podczas drzwi otwartych kandydaci otrzymują różnego rodzaju akcesoria i gadżety z logotypem placówki.

Produkty ozdobne

Oferta naszej firmy to także papierowa torba dla biznesu, która została wytworzona z wykorzystaniem laminatu. Sprawia to, że akcesorium doskonale się prezentuje, przykuwa uwagę oraz dodaje firmie prestiżu. Prezentowana reklamówka może zostać uzupełniona o elementy ozdobne, na przykład złocenia. Dzięki wzmocnionemu dnu oraz grubym sznurkom za jej pomocą można przenosić produkty o znacznej wadze. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Już dziś zadbaj o efektowną reklamę swojego biznesu i postaw na sprawdzone akcesoria promocyjne!

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl