Torby laminowane kredowe z uchwytem sznurkowym - przenośna wizytówka reklamowa firmy

Bardzo często się zdarza, że będąc w galerii handlowej czy też innym miejscu publicznym nawet nieświadomie reklamujemy tę czy inną markę. Dzieje się tak, gdyż wielu z nas porusza się trzymając w ręce różnego rodzaju torby na których został umieszczony logotyp danej firmy. Można powiedzieć, że stajemy się wówczas swego rodzaju ambasadorami marki, którzy promują przedsiębiorstwo wszędzie tam, gdzie się pojawiają.

Torby laminowane kredowe z uchwytem sznurkowym – jakie mają zalety?

Przede wszystkim tego typu produkty są niezwykle wytrzymałe, a dodatkowo istnieje możliwość ich uszlachetnienia za pomocą folii matowej lub błyszczącej. Aby produkt prezentował się jeszcze bardziej elegancko, całość może być złocona na gorąco lub poprzez wytłaczanie.

Bardzo dużą zaletą toreb laminowanych kredowych jest możliwość umieszczenia na nich dowolnej grafiki, a nowoczesne maszyny zapewniają doskonałe odzwierciedlenie kolorów. Dzięki wzmocnionemu dnu istnieje możliwość przenoszenia produktów o znacznej wadze. Dodatkowo wyposażenie toreb laminowanych kredowych w uchwyt sznurkowy wykonany z bawełny i polipropylenu nadaje im dodatkowej elegancji, a także zapewnia pewny i wygodny chwyt. Sznurki są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu każda firma może znaleźć akcesorium najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb. Dodatkowo mogą być one wyposażone w zakuwane końcówki.

Możliwości reklamowe toreb laminowanych kredowych

Ogromną zaletą produktów jest ich doskonałe prezentowanie się w różnego rodzaju miejscach publicznych. Są estetyczne i wykonane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Tego typu akcesoria cieszą się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców, dlatego coraz częściej wybierają oni reklamówki z projektem stworzonym przez fachowców. Ich bardzo ważną zaletą jest także ekologiczność. Produkty mogą stanowić doskonałą wizytówkę firmy, a dzięki temu wzrost świadomości marki wśród społeczeństwa, które coraz bardziej uodparnia się na nachalne reklamy.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl