Reklama na foliopakach i torbach zakupowych

Odpowiednio skomponowana reklama to nie tylko taka, która jest widoczna i dociera do dużej liczby odbiorców, ale przede wszystkim taka, która wzbudza zainteresowanie i wywołuje pozytywne emocje oraz skojarzenia. W świecie, w którym z każdej strony jesteśmy atakowani różnego rodzaju komunikatami marketingowymi, bardzo trudno jest na dłuższą chwilę przykuć uwagę klienta. Jesteśmy w ciągłym biegu, reklamy telewizyjne odstraszają, a niewłaściwie zoptymalizowana promocja w internecie może być nieskuteczna. Co więc zrobić, aby w odpowiedni sposób wypromować swoją firmę, usługę lub produkt?

Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Okazuje się, że w ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszą się foliopaki i torby prezentowe z nadrukiem reklamowym. Są one powszechnie stosowane w każdym sklepie spożywczym czy też odzieżowym. Co jednak sprawia, że tego typu akcesoria tak doskonale działają na promocję firmy? Kluczem do sukcesu jest nienachalność. Ogromna liczba reklam, jaką jesteśmy otaczani sprawia, że bardzo nie lubimy, gdy w sposób uprzykrzający życie promuje się produkty, których nigdy byśmy nie kupili. Właśnie dlatego ogromne billboardy zasłaniające piękny widok lub długie reklamy w telewizji tak bardzo odstraszają.

Dlaczego warto?

Foliopaki i torby zakupowe to przykład promocji, która charakteryzuje się subtelnością i w znacznym stopniu działaniem podprogowym. Nikomu nie przeszkadza promocja firmy odzieżowej umieszczona na torbie, gdyż równie dobrze mógłby tam się znajdować zwykły rysunek. Umieszczenie grafiki lub hasła reklamowego na powierzchni reklamówki to relatywnie tani zabieg, a potrafiący przykuć uwagę konsumentów gdziekolwiek się oni znajdują - w komunikacji miejskiej, na przystanku czy w galerii handlowej. Dzięki zdobytemu na przestrzeni ostatnich lat doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z klientów i stworzyć indywidualny oraz niepowtarzalny projekt reklamy umieszczonej na powierzchni foliopaków i toreb zakupowych. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl