Koperty kurierskie - bezpieczeństwo przesyłki i reklama w jednym

Koperty kurierskie są powszechnie stosowane w branży logistyczno-spedycyjnej. Znakomicie sprawdzają się w firmach, których działalność wiąże się z wysyłaniem produktów lub dokumentów do klientów, a prócz tego swoje zastosowanie znajdują także w organizacjach wysyłających przesyłki pomiędzy swoimi siedzibami, zarówno w transporcie krajowym, jak i między narodowym. Ich zadanie może być dwojakie. Przede wszystkim tego typu produkty zabezpieczają towar na czas transportu, przez co nie ulega on zniszczeniu i jest chroniony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz tego pełnią ważną funkcję reklamową, dzięki czemu firma jest w stanie budować pozytywny wizerunek wśród swoich konsumentów.

Koperty kurierskie – dlaczego warto?

Tego typu akcesoria są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu trudno je rozerwać. Koperty kurierskie zabezpieczają towary lub dokumenty przed negatywnym wpływem wilgoci oraz promieni słonecznych w czasie transportu i magazynowania. Poza dokumentami można za ich pomocą wysyłać książki, ubrania czy też inne niewielkie przedmioty. Bardzo dużą zaletą tego typu opakowań jest niewielka waga, co sprawia, że nie ma konieczności ponoszenia wyższych kosztów za dokonany przewóz.

Postaw na efektowną reklamę!

Jedną z funkcji kopert kurierskich jest oczywiście promocja firmy wśród klientów. Na powierzchnię produktu nanoszony jest wzór (napis lub grafika) zgodnie z wcześniej opracowanym projektem. Wzór ten jest trwały i w pełni odporny na ścieranie oraz działanie warunków atmosferycznych. Akcesorium posiada silny klej, co uniemożliwia jego otwarcie bez widocznych śladów manipulacji przy opakowaniu. To, co jest niezwykle istotne to fakt, że produkty tego typu są dostępne w kilku wariantach i konfiguracjach. Wyróżniamy koperty z folii LDPE, a także z folii HDPE i MDPE, która są matowe, sztywne i odporne na rozciąganie. Szeroki wybór dostępnych możliwości powoduje, że każdy przedsiębiorca może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swojej firmy.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl