Jak działamy? Schemat zamówienia

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych toreb reklamowych. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne zaplecze maszynowe, a kadra doświadczonych pracowników sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym zamówieniom klientów. Oferowane akcesoria to doskonały, a za razem najtańszy sposób na wzrost świadomości o konkretnej marce wśród społeczeństwa.

Jak działamy?

Do każdego z zamówień podchodzimy w sposób indywidualny oraz możliwie najbardziej ukierunkowany na klienta. Pierwszym krokiem jest ustalenie wspólnie z zamawiającym, jaki rodzaj torby będzie najodpowiedniejszy dla konkretnej firmy. Wyborowi podlegają elementy, takie jak grubość i kolor, typ nadruku, a także ilość wyprodukowanych sztuk. Kompleksowa wycena obejmuje koszt jednostkowy torby, usługę przygotowania graficznego, a także sposób dostawy. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu warunków współpracy podpisywane jest zlecenie w oparciu o wszystkie uzgodnione aspekty.

Projekt graficzny

Klient może dostarczyć do firmy wcześniej stworzony projekt graficzny. Może się to odbyć za pośrednictwem skrzynki e-mail lub z wykorzystaniem tradycyjnych nośników, jak płyta CD czy też pendrive. Na podstawie dostarczonych lub opracowanych materiałów graficznych wykonujemy projekt nadruku. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne programy informatyczne, które pozwalają na przeprowadzenie tego typu prac w niezwykle szybki sposób oraz z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji.

Po stworzeniu projektu w programie komputerowym można przystąpić do czynności produkcyjnych. Składają się one przede wszystkim z wytłoczenia folii, wykonania matryc fotopolimerowych, naniesienia nadruku na folię, a także zgrzewania toreb. Nowoczesne maszyny oraz sprawnie działający system informatyczny to gwarancja podejmowania czynności z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. Gotowe torby są konfekcjonowane oraz dostarczane w miejsce wskazane przez klienta w zleceniu.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl