Foliopaki, czyli kurierskie koperty foliowe

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem sklepów internetowych oraz innych firm prowadzących działalność wysyłkową cieszą się foliopaki kurierskie. Jest to nic innego, jak kurierskie koperty foliowe służące do bezpiecznej wysyłki różnego rodzaju produktów. Foliopaki znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przypadku przesyłek odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Ich zadaniem jest w głównej mierze ochrona przed wilgocią oraz zabrudzeniem towaru w czasie wysyłki. Tego typu akcesoria są zazwyczaj wykonane z kilku warstw, co zapewnia odporność na rozciąganie oraz rozrywanie. Istotne jest, aby koperty foliowe były nieprzejrzyste. Pomoże to w zabezpieczeniu kosztownego produktu przed kradzieżą.

Kurierskie koperty foliowe – charakterystyka

Foliopaki są zazwyczaj wykonywane z folii polietylenowej, która odznacza się wysoką wytrzymałością na wilgoć. Akcesoria te często same w sobie posiadają specjalną taśmę samoprzylepną, która ułatwia szybkie przygotowanie towaru do wysyłki. Zazwyczaj są używane do transportu produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, jak na przykład odzieży, książek czy też dokumentów.

Bardzo ważną funkcją kopert kurierskich jest fakt, że można je dowolnie zadrukować. Sprawia to, iż każda z firm może opracować swoją indywidualną identyfikację wizualną, co wpływa bardzo pozytywnie na budowanie profesjonalnego wizerunku wśród klientów. Oprócz tego foliopaki umożliwiają wygodne naklejanie na nich różnego rodzaju etykiet i danych adresowych. Tego typu produkty są dostępne w wielu rozmiarach oraz konfiguracjach, co sprawia, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Szerokie zastosowanie

Coraz częściej spotykanymi akcesoriami są koperty biodegradowalne. Dzięki temu akcesoria wpływają pozytywnie na środowisko naturalne. Zdarza się, że koperty kurierskie są wykorzystywane nie tylko do pakowania przesyłek, ale również do archiwizowania dokumentów. Wszystko to sprawia, że tego typu akcesoria znajdują swoje szerokie zastosowanie w różnego rodzaju firmach i przedsiębiorstwach.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl