Dlaczego nadruk nie schodzi z toreb reklamowych?

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się różnego rodzaju torby papierowe z nadrukiem. Stanowią one niezwykle istotny element promocji firmy wśród społeczeństwa. Duża efektywność przekazu oraz stosunkowo niskie nakłady finansowe sprawiają, że torby reklamowe już od wielu lat stanowią ważny punkt marketingowy nawet prawdziwych gigantów w swoich branżach. Tego typu akcesoria są stosowane przez firmy obuwnicze, duże marki odzieżowe, markety spożywcze, apteki czy też niewielkie sklepy osiedlowe. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z ogromnych zalet, jakie niesie za sobą korzystanie z toreb reklamowych.

Postaw na dynamiczną reklamę!

Torby z nadrukiem to prosty gadżet, który dzięki jakościowemu wykonaniu może być stosowany nawet przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Akcesoria tego typu stanowią doskonałą reklamę dynamiczną, przez co mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci firmy – w galeriach, na ulicach lub w też w komunikacji miejskiej. Odpowiednio zaprojektowany i opracowany przekaz marketingowy może być w tym przypadku niezwykle skuteczny.

Dlaczego nadruk na torbach reklamowych jest tak trwały?

Jedną z największych zalet toreb z nadrukiem jest fakt, że wszelkie napisy oraz grafiki są niezwykle trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, jak wilgoć czy też promienie słoneczne. Tym, co ma wpływ na tak znakomite parametry techniczne toreb reklamowych jest aktywacja folii. Jest ona przeprowadzana metodą chemiczną (zazwyczaj gazowym fluorem) lub fizyczną (termiczną i elektryczną). Po zakończonym procesie aktywacji produkt może zostać przetestowany na przykład markerem do badania energii powierzchniowej. Prawidłowy przebieg całego procesu gwarantuje, że nadruk na torbach reklamowych będzie trwały i elastyczny nawet przez bardzo długi czas użytkowania akcesorium.

Produkty, takie jak torby reklamowe nie mają żadnych ograniczeń, dlatego mogą być na nich umieszczone różnego rodzaju napisy i grafiki w zależności od indywidualnego zamówienia.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl