Czy opłaca się inwestować w reklamę na kopercie kurierskiej?

Odpowiednie zareklamowanie swojej firmy jest niezwykle istotne dla budowania wizerunku prowadzonej działalności. Można postawić na reklamę w internecie czy też różnego rodzaju mediach, jednak wydaje się, że na tego typu przekazy obecne społeczeństwo się już uodporniło. Doskonałym pomysłem na wypromowanie swojej firmy może być reklama na kopercie kurierskiej. Jest to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą i wysyłką różnych przedmiotów.

Pierwsze wrażenie jest kluczowe

Profesjonalnie opracowane koperty kurierskie dbają o to, aby klient już od samego początku, gdy tylko odbierze przesyłkę z rąk kuriera był usatysfakcjonowany z przeprowadzonej usługi. Wyobraźmy sobie sytuację, że w internecie kupiliśmy drogą biżuterię. Zapłaciliśmy za nią nawet kilkaset złotych, a przychodzi do naszego domu w nieestetycznym pudełku bez żadnego logo czy znaku firmowego. Nawet jeśli znajduje się tam produkt za kilkaset złotych, nasze pierwsze wrażenie nie będzie zbyt pozytywne. Jeśli natomiast na opakowaniu znajdzie się czytelne logo lub specjalnie zaprojektowana i opracowana grafika, wrażenie klienta będzie dużo bardziej pozytywne. Mimo, że wewnątrz znajduje się dokładnie ten sam produkt, odbiorca w tym drugim przypadku odniesie wrażenie, że usługę przeprowadziła profesjonalna i rzetelna firma, zorientowana na potrzeby klienta i świadomie budująca swoją markę.

Torby kurierskie - wyróżnij się z tłumu!

Profesjonalnie opracowane torby kurierskie mają jeszcze jedną, niezwykle istotną zaletę. Nie chodzi już o budowanie pozytywnego pierwszego wrażenia klienta, a o rozpoznawalność wśród społeczeństwa. Coraz częściej zdarza się, że paczki są zamawiane nie na konkretny adres odbiorcy, a raczej do różnego rodzaju punktów odbioru. Powoduje to, że zamawiający po odebraniu przesyłki jedzie z nią komunikacją miejską czy też robi zakupy w centrum handlowym. Reklama umieszczona na powierzchni torby kurierskiej będzie idealnym sposobem wypromowania swojej działalności w najbardziej zatłoczonych miejscach.

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl