Torba Papierowa z logo - uchwyt skręcany

Torby papierowe z nadrukiem to doskonały sposób promocji swojej firmy czy też sklepu. Akcesoria tego typu są dostępne w wielu wzorach, kolorach, a także rozmiarach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszą się torby z uchwytem skręcanym. Jest on bardzo wytrzymały, co sprawia, że nawet pod sporym ciężarem się nie zrywa oraz nie rozciąga.

Dlaczego warto?

Torby papierowe idealnie nadają się do pakowania różnego rodzaju produktów, takich jak odzież, artykuły spożywcze czy też dania na wynos. Są to akcesoria ekologiczne, co sprawia, że szybko rozkładają się w środowisku naturalnym. Bardzo wytrzymałe, usztywnione dno zabezpiecza produkty przed wypadnięciem wskutek zbyt dużego ciężaru. Na każdej z toreb może zostać umieszczony napis lub grafika zgodnie z indywidualnym zamówieniem każdego z klientów. Sprawia to, że tak przygotowane torby stanowią znakomity element marketingowy i są dosłownie chodzącą reklamą, która jest obecna wszędzie tam, gdzie potencjalni odbiorcy oferowanych produktów lub usług.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

To, co sprawia, że torby papierowe z nadrukiem cieszą się rosnącą popularnością to przede wszystkim jakość wykonania. Nadruk tworzony jest przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz innowacyjnej technologii, dzięki czemu się nie ściera oraz nie zmywa. Dodatkowo nie blednie pod wpływem promieni słonecznych. Najczęściej stosowanym rodzajem toreb papierowych są produkty z papieru Kraft. Jest to brązowy papier, który nie zawiera żadnych substancji wybielających. Struktura papieru zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na zrywanie.

Torby papierowe z nadrukiem oraz ze skręcanym uchwytem znakomicie się prezentują, co powoduje, że zapakowane do nich nawet produkty codziennego użytku sprawiają wrażenie akcesoriów typu premium. Między innymi dlatego coraz więcej firm, sklepów oraz butików decyduje się na wymianę tradycyjnych toreb foliowych na akcesoria papierowe.

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl