Torba Papierowa z logo - uchwyt płaski

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów reklamowych. W ostatnim czasie propozycja sklepu została wzbogacona między innymi o torby papierowe z uchwytem płaskim. Są one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu za ich pomocą można przenosić nawet ciężkie przedmioty bez ryzyka przerwania dna czy też rozerwania uchwytów. W ramach prowadzonych działań oferujemy torbę w kolorze białym oraz EKO brąz, co sprawia, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Torby papierowe to doskonały sposób na wypromowanie swojej firmy wśród społeczeństwa. Może zostać na nich umieszczony dowolny nadruk (grafika lub napis) informujący o tym, z jakiego sklepu pochodzą konkretne produkty. Jest to niezwykle efektywny rodzaj reklamy, ponieważ może znajdować się wszędzie tam, gdzie potencjalni klienci naszej firmy – w galeriach handlowych, w komunikacji miejskiej czy też innych równie mocno uczęszczanych miejscach.

Nadruk na torbach jest tworzony z wykorzystaniem nowoczesnych systemów komputerowych, dzięki czemu odznacza się on doskonałym odwzorowaniem barw oraz odpornością na wilgoć czy też wysokie nasłonecznienie. Dzięki wytrzymałej strukturze torba papierowa może być wykorzystywana wielokrotnie bez jakichkolwiek oznak zużycia czy też zniszczenia.

Zadbaj o środowisko

Bardzo ważną informacją jest fakt, że do produkcji oferowanych przez naszą firmę toreb papierowych zostały wykorzystane wyłącznie w całości biodegradowalne materiały, co czyni je niezwykle przyjaznymi dla środowiska. Tego typu akcesoria już teraz są coraz częściej stosowanymi produktami zastępującymi tradycyjne torby foliowe.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka propozycja przedsiębiorstwa dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Kontakt

F.H.P.U. Grupa Folflex - Marcin Mazur
ul. Żeromskiego 13
11-400 Kętrzyn
Tel.: (+48) 607 798 322
Tel.: (+48) 607 331 661
Email: biuro@grupafolflex.pl